Lavaredo, Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino, Dolomity Superski, Cortina d'Ampezzo, 23.1.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 120914183


Lavaredo

Termín:

23.1.2018 - 29.1.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lyžařský

Délka:

7 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
8 990 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Dolomiti Superski - Cortina d'Ampezzo - Hotel LAVAREDO
Popis
Hotel se nachází v klidné oblasti v těsné blízkosti jezera Lago di Misurina, nabízející panoramatické výhled na jezero s pozadím na italské Dolomity které jsou zařazeny na seznam světového dědictví UNESCO.Hotel se nachází na klidném místě a nabízí panoramatický výhled na jezero Lago di Misurina s pozadím na italské Dolomity, které jsou zařazeny na seznamu světového dědictví UNESCO. Doporučujeme klientům, kteří hledají kvalitní ubytování v blízkosti sjezdovek s možností odpočinku v hotelovém relaxačním centru.Vybavení celku: recepce, restaurace, bar, WiFi připojení, lyžárna (vratná kauce za klíč 5 €), parkovištěVzdálenosti: od centra - od centra Misurina 300.00 m, - od sjezdovek Col de Varda 200.00 m, od centra - od Cortina d´Ampezzo 14.00 km, - od hotelu 100.00 m
Ubytování
Vybavení pokojů: příslušenství, trezor, fen na vlasy, telefon, TV, některé pokoje mají balkon,
Rododendro - pokoje v přízemí a prvním patře s výhledem na hory
Genziana - prostornější pokoje v přízemí s výhledem na Tre Cime a prvním patře s výhledem na hory
Stella Alpina – pokoj s balkonem a výhledem na Tre Cime a bočním výhledem na jezero
Stella Alpina jezero – pokoj s balkonem a přímým výhledem na jezero
Suite – pokoj s výhledem na jezero se skládá z ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s 2 pohovkami, prostorná koupelna se sprchou a hydromasážní vanou
Doprava
vlastní
Strava
snídaně - bufetové, večeře - servírované, výběr ze 2-3 menu, salátový bufet, dezert
Zájezd zahrnuje
ubytování dle tabulky, stravování dle tabulky, spotřeby, lůžkoviny a ručníky, wellness, telefonní asistence delegáta CK v oblasti
Zájezd nezahrnuje
dopravu, skipas CORTINA d'AMPEZZO, cestovní pojištění, pobytovou taxu, příplatek za středního psa - osoba / den (10.0 EUR), příplatek za malého psa - osoba / den (5.0 EUR), příplatek za pokoj GENZIANA - 7 nocí - osoba (1290.0 CZK), příplatek za pokoj GENZIANA - 6 nocí - osoba (990.0 CZK), příplatek za pokoj STELLA ALPINA - 7 nocí - osoba (1790.0 CZK), příp. za pokoj STELLA ALPINA výhl. na jezero-6nocí - osoba (2290.0 CZK), příplatek za pokoj STELLA ALPINA - 6 nocí - osoba (1490.0 CZK), příp. za pokoj STELLA ALPINA výhl. na jezero-7nocí - osoba (2690.0 CZK), Cestovní pojištění na lyže včetně storna zájezdu - osoba (490 CZK), Cestovní pojištění na lyže včetně storna zájezdu - dítě do 18 let - osoba (245 CZK), Cestovní pojištění na lyže včetně storna zájezdu - osoba (784 CZK)
Pořadatelem tohoto zájezdu je FEDE, s.r.o., IČ 64939308.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK