Nacházíte se: Hlavní strana Lástíky.cz > Přehled stránek > Nabízené služby

Nabízené služby

Prodej zájezdů českých cestovních kanceláří

Provádíme autorizovaný prodej široké nabídky zájezdů a zájezdů LAST MINUTE předních cestovních kanceláří, se kterými má uzavřenou smlouvu o obchodním zastoupení, poskytuje potřebné informace k danému zájezdu i o aktuálních novinkách.

CA pravidelně ověřuje kvalitu a obnovuje nabídku zájezdů, a zároveň poskytuje pouze zájezdy cestovních kanceláří, které mají sjednané platné zákonné pojištění pro případ úpadku. Potvrzení o pojištění CK se předává klientovi spolu s uzavřenou cestovní smlouvou.

Do této nabídky patří pobytové a poznávací zájezdy, exotika, lyžování, eurovíkendy a plavby.
 

Individuální zájezdy

V nabídce jsou k dispozici zájezdy, u kterých je využíváno pravidelných linkových letů - tzv. individuální zájezdy. Termíny a délka u takových zájezdů je volitelná (v nabídce jsou uvedené termíny a délky pobytů ilustrační) a je možné ji uzpůsobit dle přání klienta a dostupnosti příslušných letů. Takové zájezdy se týkají především některých exotických destinací a eurovíkendů.

Služby u individuálních zájezdů jsou na vyžádání a zpětné potvrzení, týkají se jak leteckého spojení, tak vybraného hotelu v dané destinaci. Vyžádání je zpravidla závazné a CA má nárok po podpisu cestovní smlouvy klientem požadovat zálohu na zájezd. Jakmile jsou potvrzeny lety a ze strany hotelu pokoj v klientem vybraném termínu, stává se rezervace závazná. V tu chvíli je nutné ze strany klienta uhradit doplatek zájezdu.

Pokud není potvrzen pokoj ze strany hotelu v klientem vybraném termínu, stává se uzavřená cestovní smlouva nezávaznou a zákazník má právo na navrácení uhrazené zálohy za zájezd v plné výš zpět, případně může požádat pracovníka CA o nabídku náhradního dostupného zájezdu.

 

Letenky

Na našich stránkách najdete i aktuální nabídku i těch nejlevnějších letenek do celého světa.