Nacházíte se: Hlavní strana Lástíky.cz > Katalog zemí > Bulharsko

Vyhledávání zájezdů

Bulharsko - přehled destinací

Zobrazit nabídky ze všech destinací
Bulharsko - Balčik Balčik 4 hotely 71 zájezdů
Chcete navštívit Bulharsko a hledáte především klidné letovisko s příjemnou atmosférou? Patříte mezi velké milovníky řecké historie? Zajímáte se u umění? Pak jednoznačně navštivte toto &město umělců" a ..
Bulharsko - Carevo Carevo 3 hotely 157 zájezdů
Očekáváte od Vašeho zájezdu především krásnou přírodu například na úpatí horského masivu? Nechcete ale ustoupit z krásných písčitých pláží? Nevadí vám o poznání chudší historie mladého letoviska? Pak je pro v..
Bulharsko - Djuni Djuni 5 hotelů 107 zájezdů
Chcete strávit nezapomenutelný zájezd v poměrně mladém, ale kvalitním turistickém letovisku? Milujete písečné pláže v kontrastu s borovými háji? Cestujete s dětmi a je pro vás prioritou bezpečný vstup do moře..
Bulharsko - Kiten Kiten 2 hotely 38 zájezdů
Očekáváte od dovolené především příjemné klima a bohatou přírodu? Máte rádi potápění a oceníte velký počet hlubokých fjordů při pobřeží? Patříte mezi vášnivé rybáře, kteří rádi tahají z vody desítky ryb? Pak ..
Bulharsko - Lozenec Lozenec 8 hotelů 290 zájezdů
Lozenec je menší, klidná vesnička obklopena překrásnou přírodou. Rozkládá se na úpatí pohoří Strandža. V okolí vesničky Lozenec se rozkládají rozlehlé vinice a fíkové háje. Letovisko je vhodné i pro milovní..
Bulharsko - Nessebar Nessebar 8 hotelů 469 zájezdů
Historické městečko Nesebar se v posledních letech stalo cílem mnoha zahraničních turistů. Nesebar se rozkládá na menším poloostrově podél mořské šíje. Městečko leží nedaleko Slunečného pobřeží, na které se l..
Bulharsko - Obzor Obzor 8 hotelů 138 zájezdů
Malé rybářské městečko Obzor se rozkládá u výběžku pohoří Stará Planina, které ovlivňuje zdejší klima čerstvým horským vzduchem. V blízkosti letoviska Obzor se nachází pozůstatky římského Jupiterova chrámu, ..
Bulharsko - Pomorie Pomorie 1 hotel 42 zájezdů
Pomorie se rozkládá na skalnatém poloostrově u nádherných dlouhých pláží. U městečka Pomorie se rozkládá romantický rybářský přístav, na který se lze dostat po nábřežní promenádě. V okolí promenády se rozpro..
Bulharsko - Primorsko Primorsko 32 hotelů 2 012 zájezdů
Primorsko je bývalá rybářská vesnička, která se v během několika let rozrostla na známé turistické centrum. Dovolená v městečku Primorsko Letovisko je v centru velmi živé, najdete zde množství obchodů..
Bulharsko - Ravda Ravda 3 hotely 736 zájezdů
Přímořská vesnička Ravda se v posledních letech díky turistickému ruchu rychle rozvinula v oblíbené letovisko. Ravda patří k spíše klidnějším městečkům. Do rušnějších míst jako je Nessebr nebo Slunečné pobřež..
Bulharsko - Slunečné Pobřeží Slunečné Pobřeží 33 hotelů 5 400 zájezdů
Sluneční pobřeží je největším letoviskem Bulharska. V posledních letech prošla většina hotelů včetně jejich okolí nákládnou rekonstrukcí a nabízí tak velmi kvalitní služby. Zázemí pro turistický ruch je zde..
Bulharsko - Sozopol Sozopol 6 hotelů 435 zájezdů
Malebné historické městečko Sozopol leží jižně od Burgasu. Dříve se město jmenovalo Apollonia Antika podle boha námořníků Apolóna. Město Sozopol je známé díky typickým dřevěným domům, které lemují romantické..
Bulharsko - Svatý Konstantin a Helena Svatý Konstantin a Helena 1 hotel 21 zájezdů
Sv. Konstantin je typické lázeňské město bohaté na přírodní minerální prameny. Své jméno město dostalo podle někdejšího kostelíku zasvěcéného patronům obce, svatému Konstantinovi a Heleně. V posledních letech..
Bulharsko - Svatý Vlas Svatý Vlas 3 hotely 1 436 zájezdů
Středisko Svatý Vlas se rozkládá u pohoří Stará Planina, která ho chrání před severními větry a má tak částečně i horské podnebí. Letovisko Svatý Vlas bylo pravděpodobně založeno Thrackým kmenem Larisi ve 2...
Bulharsko - Zlaté písky Zlaté písky 19 hotelů 326 zájezdů
Zlaté písky je světově známé přímořské letovisko ležící na severním pobřeží Černého moře. Letovisko Zlaté písky získalo své jméno podle pověsti o pirátech, kteří zde zakopali své poklady, y se však proměnily ..

Průměrné počasí

měsíc 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
počasí ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 6°C 8°C 13°C 17°C 22°C 26°C 29°C 28°C 24°C 19°C 14°C 7°C
voda 5°C 5°C 7°C 10°C 17°C 21°C 27°C 27°C 24°C 19°C 14°C 8°C

Bulharsko - dostupné typy zájezdů

Pobytové 136 hotelů 11 678 zájezdů

Bulharsko - související informace