Nacházíte se: Hlavní strana Lástíky.cz > Katalog zemí > Bulharsko

Vyhledávání zájezdů

Bulharsko - přehled destinací

Zobrazit nabídky ze všech destinací
Bulharsko - Albena Albena 1 hotel 94 zájezdů
Hledáte ty nejkrásnější pláže v Bulharsku? Nevadí vám lehce vyšší ceny v supermoderním hotelovém centru? Patříte mezi ty opravdu nejnáročnější zákazníky? V tom případě si naplánujte dovolenou v letovisku Albe..
Bulharsko - Balčik Balčik 3 hotely 132 zájezdů
Chcete navštívit Bulharsko a hledáte především klidné letovisko s příjemnou atmosférou? Patříte mezi velké milovníky řecké historie? Zajímáte se u umění? Pak jednoznačně navštivte toto &město umělců" a ..
Bulharsko - Carevo Carevo 2 hotely 325 zájezdů
Očekáváte od Vašeho zájezdu především krásnou přírodu například na úpatí horského masivu? Nechcete ale ustoupit z krásných písčitých pláží? Nevadí vám o poznání chudší historie mladého letoviska? Pak je pro v..
Bulharsko - Djuni Djuni 5 hotelů 806 zájezdů
Chcete strávit nezapomenutelný zájezd v poměrně mladém, ale kvalitním turistickém letovisku? Milujete písečné pláže v kontrastu s borovými háji? Cestujete s dětmi a je pro vás prioritou bezpečný vstup do moře..
Bulharsko - Kiten Kiten 5 hotelů 719 zájezdů
Očekáváte od dovolené především příjemné klima a bohatou přírodu? Máte rádi potápění a oceníte velký počet hlubokých fjordů při pobřeží? Patříte mezi vášnivé rybáře, kteří rádi tahají z vody desítky ryb? Pak ..
Bulharsko - Lozenec Lozenec 6 hotelů 789 zájezdů
Lozenec je menší, klidná vesnička obklopena překrásnou přírodou. Rozkládá se na úpatí pohoří Strandža. V okolí vesničky Lozenec se rozkládají rozlehlé vinice a fíkové háje. Letovisko je vhodné i pro milovní..
Bulharsko - Nessebar Nessebar 8 hotelů 7 616 zájezdů
Historické městečko Nesebar se v posledních letech stalo cílem mnoha zahraničních turistů. Nesebar se rozkládá na menším poloostrově podél mořské šíje. Městečko leží nedaleko Slunečného pobřeží, na které se l..
Bulharsko - Obzor Obzor 10 hotelů 1 822 zájezdů
Malé rybářské městečko Obzor se rozkládá u výběžku pohoří Stará Planina, které ovlivňuje zdejší klima čerstvým horským vzduchem. V blízkosti letoviska Obzor se nachází pozůstatky římského Jupiterova chrámu, ..
Bulharsko - Pomorie Pomorie 1 hotel 1 909 zájezdů
Pomorie se rozkládá na skalnatém poloostrově u nádherných dlouhých pláží. U městečka Pomorie se rozkládá romantický rybářský přístav, na který se lze dostat po nábřežní promenádě. V okolí promenády se rozpro..
Bulharsko - Primorsko Primorsko 34 hotelů 7 569 zájezdů
Primorsko je bývalá rybářská vesnička, která se v během několika let rozrostla na známé turistické centrum. Dovolená v městečku Primorsko Letovisko je v centru velmi živé, najdete zde množství obchodů..
Bulharsko - Ravda Ravda 3 hotely 5 437 zájezdů
Přímořská vesnička Ravda se v posledních letech díky turistickému ruchu rychle rozvinula v oblíbené letovisko. Ravda patří k spíše klidnějším městečkům. Do rušnějších míst jako je Nessebr nebo Slunečné pobřež..
Bulharsko - Slunečné Pobřeží Slunečné Pobřeží 39 hotelů 44 184 zájezdů
Sluneční pobřeží je největším letoviskem Bulharska. V posledních letech prošla většina hotelů včetně jejich okolí nákládnou rekonstrukcí a nabízí tak velmi kvalitní služby. Zázemí pro turistický ruch je zde..
Bulharsko - Sozopol Sozopol 4 hotely 649 zájezdů
Malebné historické městečko Sozopol leží jižně od Burgasu. Dříve se město jmenovalo Apollonia Antika podle boha námořníků Apolóna. Město Sozopol je známé díky typickým dřevěným domům, které lemují romantické..
Bulharsko - Svatý Vlas Svatý Vlas 4 hotely 8 203 zájezdů
Středisko Svatý Vlas se rozkládá u pohoří Stará Planina, která ho chrání před severními větry a má tak částečně i horské podnebí. Letovisko Svatý Vlas bylo pravděpodobně založeno Thrackým kmenem Larisi ve 2...
Bulharsko - Zlaté písky Zlaté písky 21 hotelů 4 070 zájezdů
Zlaté písky je světově známé přímořské letovisko ležící na severním pobřeží Černého moře. Letovisko Zlaté písky získalo své jméno podle pověsti o pirátech, kteří zde zakopali své poklady, y se však proměnily ..

Průměrné počasí

měsíc 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
počasí ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 6°C 8°C 13°C 17°C 22°C 26°C 29°C 28°C 24°C 19°C 14°C 7°C
voda 5°C 5°C 7°C 10°C 17°C 21°C 27°C 27°C 24°C 19°C 14°C 8°C

Bulharsko - dostupné typy zájezdů

Pobytové 146 hotelů 84 324 zájezdů

Bulharsko - související informace