Nacházíte se: Hlavní strana Lástíky.cz > Katalog zemí > Chorvatsko

Vyhledávání zájezdů

Chorvatsko - přehled destinací

Zobrazit nabídky ze všech destinací
Chorvatsko - Dalmácie jižní Dalmácie jižní 6 hotelů 243 zájezdů
Chystáte se letos na dovolenou do Chorvatska? Už jste navštívili Jižní Dalmácii? Je to kraj, kde si užijete báječnou dovolenou s celou Vaší rodinou. Jižní Dalmácie, je podobně jako Střední Dalmácie a Severní ..
Chorvatsko - Dalmácie severní Dalmácie severní 16 hotelů 994 zájezdů
Chcete si užít dovolenou v Chorvatsku mimo velká letoviska? Severní Dalmácie je pak pro Vás tím nejlepším řešením. V Severní Dalmácii naleznete menší turistická letoviska, jelikož je zde příroda většinou pust..
Chorvatsko - Dalmácie střední Dalmácie střední 32 hotelů 2 060 zájezdů
Chcete navštívit Chorvatsko a jeho nejmalebnější pobřeží? Střední Dalmácie je nejkrásnější částí celého Dalmáckého pobřeží. Ve Střední Dalmácii si opravdu užijete mimořádného prostředí, kde příroda jde roku v..
Chorvatsko - Istrie Istrie 34 hotelů 3 448 zájezdů
Jezdíte rádi na zájezdy do Chorvatska? Chorvatský poloostrov Istrie, jehož břehy omílají vody Jaderského moře, je díky skvělému počasí a členitému pobřeží, přímo ideálním místem pro Vaši dovolenou. Proto Istr..
Chorvatsko - Kvarner Kvarner 13 hotelů 1 946 zájezdů
Chcete navštívit Chorvatsko, jak jej neznáte? Ostrov Krk Vám bude spíše připomínat Francouzskou riviéru, než Chorvatský ostrov. A to především díky tomu, že je Krk turistickou destinací již dlouhou dobu a nes..
Chorvatsko - Poznávací zájezdy Poznávací zájezdy 1 hotel 3 zájezdy
Chorvatsko je nástupnický stát bývalé Jugoslavie. Rozkládá se na pomezí střední a jihovýchodní Evropy. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou. Hlavním městem Chorvats..

Chorvatsko - dostupné typy zájezdů

Pobytové 101 hotelů 8 685 zájezdů
Poznávací 1 hotel 3 zájezdy

Chorvatsko - související informace