Nacházíte se: Hlavní strana Lástíky.cz > Katalog zemí > Itálie

Vyhledávání zájezdů

Itálie - přehled destinací

Zobrazit nabídky ze všech destinací
Itálie - Alpy a jezera Alpy a jezera 50 hotelů 4 352 zájezdů
           
Itálie - Alta Valtellina Alta Valtellina 2 hotely 272 zájezdů
Alta Valtelina se rozprostírá nedaleko švýcarských hranic v blízkosti světově proslulého střediska St. Moritz. Alta Valtelina zahrnuje Bormio, Livigno, Santa Caterinu a San Colombano/Val di Dento-Oga. Lyžařs..
Itálie - Dolomiti Superski - Alta Pusteria Dolomiti Superski - Alta Pusteria 5 hotelů 2 232 zájezdů
VÝHODY & i letos pokračující modernizační ofenziva tohoto nám vůbec geograficky nejbližšího střediska italských Dolomit, které dosud je, a nutno podotknout, že nezaslouženě, držitelem titulu &..
Itálie - Dolomiti Superski - Araba Marmolada Dolomiti Superski - Araba Marmolada 6 hotelů 1 893 zájezdů
Jedna z absolutních špiček mezi lyžařskou nabídkou nejen celé Itálie & dokonalá propojenost celého areálu &na lyžích& a přes Sella Rondu následná provázanost na sousední střediska Val di Fas..
Itálie - Dolomiti Superski - Cortina d Ampezo Dolomiti Superski - Cortina d Ampezo 1 hotel 527 zájezdů
lyžařské terény všech šířek, sklonů a obtížností zasazené do nejkrásnějšího přírodního amfiteátru, jaký mohou italské Dolomity nabídnout & nemalá nabídka doslova hrůzu nahánějících černých "stěn&,..
Itálie - Dolomiti Superski - Plan De Corones Dolomiti Superski - Plan De Corones 2 hotely 378 zájezdů
Kronplatz naprostou avantgardou v Jižním Tyrolsku i v celoevropském měřítku na poli modernosti přepravních kapacit aneb středisko, jež nikdy neusíná na vavřínech a každoročně nadělí novou porci technických in..
Itálie - Dolomiti Superski - San Martino di Castrozza Dolomiti Superski - San Martino di Castrozza 2 hotely 802 zájezdů
Jedny z absolutně nejúchvatnějších scenérií Dolomit aneb středisko rozprostírající se pod majestátní dominantou horského amfiteátru Pale di San Martino & vysoká nadmořská výška průsmyku Passo Rolle aneb..
Itálie - Dolomiti Superski - Val di Fassa Dolomiti Superski - Val di Fassa 11 hotelů 3 303 zájezdů
Krásné a nadmíru přívětivé údolí táhnoucí se jako &prodloužení& Val di Fiemme se starobylými a úhlednými městečky Moena, Pozza, Campitello a Canazei, z nichž každé disponuje nejméně jedním &..
Itálie - Dolomiti Superski - Val di Fiemme / Obereggen Dolomiti Superski - Val di Fiemme / Obereggen 11 hotelů 2 397 zájezdů
Vítají Vás Dolomity Superski Dolomity Superski se rozkládají v severní Itálii a jsou jedním z horských masivů italských Alp. Nejvyšší horou Dolomit je Marmolada o výšce 3343 m.n.m. Toto pohoří patří mezi v..
Itálie - Dolomiti Superski - Val Gardena Dolomiti Superski - Val Gardena 10 hotelů 2 177 zájezdů
Ppakovaný vítěz řady anket o nejlepší lyžařské středisko na světě aneb ten nejpádnější argument všestranné kvality & &pouhých& 181 kilometrů sjezdovek v rámci skipasu lokálního je přes Sella..
Itálie - Dolomiti Superski - Valle Isarco Dolomiti Superski - Valle Isarco 1 hotel 549 zájezdů
Středisko výborně přístupné z brennerské dálnice nabízející hned 3 velmi kvalitní a téměř srovnatelné skiareály - Plose, Gitschberg a Jochtal & ve všech 3 areálech zastoupení všech základních typů sjezd..
Itálie - Itálie jižní Itálie jižní 12 hotelů 1 281 zájezdů
Kalábrie Kalábrie leží v nejjižnější části Itálie - je to kraj převážně hornatý a nepříliš bohatý. Průmyslová centra zde téměř nenajdete, zato překrásných přírodních scenérií s nezapomenutelnými vyhlídkami j..
Itálie - Itálie severní Itálie severní 36 hotelů 1 504 zájezdů
Většina českých turistů si pod pojmem severní Itálie představí buď nekonečné písečné pláže v okolí Bibione, benátské gondoly nebo štíty Dolomit. To však zdaleka není všechno, co nám severní Itálie může nabídn..
Itálie - Itálie střední Itálie střední 8 hotelů 46 zájezdů
Střední Itálie je oblastí obrovského množství historických měst s mnoha památkami od antiky až po současnost. Zavítejte s námi do Toskánska, Umbrie a Abruz, abyste spatřili ty nejkrásnější z nich. Nad městy a..
Itálie - Ortler Skiarena Ortler Skiarena 2 hotely 462 zájezdů
lyžařská oblast u nás doposud méně známá, přesto však ověnčená mnoha superlativy a řadící se nepochybně k tomu nejlepšímu v Itálii & 2 skiareály zcela rozdílných charakteristik skýtající tak pestřejší m..
Itálie - Ostrov Ischia Ostrov Ischia 8 hotelů 568 zájezdů
Ischia je největší z ostrovů Itálie v severní části Neapolském zálivu Tyrhénského moře a nachází se přibližně 33 km od přístavu v Neapoli. V ostrově Ischia žije asi 60 000 obyvatel. Ischia je oblíbená hlavně ..
Itálie - Ostrov Sardinie Ostrov Sardinie 9 hotelů 408 zájezdů
Láká Vás rozeklané pobřeží, vysoké útesy, skryté pláže, které nabízí soukromí, vysoké zalesněné hory a záplavy různých květin, kterým dominují růžové pivoňky? Takhle stručně bychom mohli totiž popsat jedinečn..
Itálie - Ostrov Sicílie Ostrov Sicílie 22 hotelů 1 238 zájezdů
Ostrov Sicílie je autonomní oblastí jižní Itálie a zároveň je to největší a nejznámější ostrov ve Středozemním moři. Na východě dělí ostrov Sicílie od Kalábrie Messinská úžina. Hlavním městem regionu Sicílie ..
Itálie - Poznávací zájezdy Poznávací zájezdy 13 hotelů 39 zájezdů
Itálie je plná extrémů, můžete zde provozovat lyžování v Alpách, ležet na sluncem rozžhavené pláži, prohlížet italské památky nebo provozovat nejrůznější sporty, proto si v Itálii každý může vybrat poznávací ..
Itálie - Skirama Dolomiti - Folgaria/Lavarone Skirama Dolomiti - Folgaria/Lavarone 1 hotel 89 zájezdů
VÝHODY & jedno z cenově nejpřívětivějších středisek oblasti Skirama Dolomiti Adamello Brenta & přes nikterak gigantický rozměr lyžařské nabídky pro celou řadu lyžařů synonymum absolutního zimní..
Itálie - Skirama Dolomiti - Marilleva/Folgarida Skirama Dolomiti - Marilleva/Folgarida 2 hotely 790 zájezdů
VÝHODY & lyžařské středisko v mnoha ohledech značně atypické a přesto, či právě proto, v ČR tolik dlouhodobě oblíbené aneb pozoruhodná symbióza &masové& Marillevy a &middle class&#8..
Itálie - Skirama Dolomiti - Pejo Skirama Dolomiti - Pejo 1 hotel 358 zájezdů
    VÝHODY & lyžařské tratě v tom nejlepším možném poměru co do obtížnosti, když i zastoupení těch nejnáročnějších &černých& zde rozhodně není zanedbatelné & úctyhodné převýšení t..
Itálie - Skirama Dolomiti - Tonale Skirama Dolomiti - Tonale 3 hotely 451 zájezdů
VÝHODY & dynamicky se rozvíjející středisko mnoha příjemných překvapení s jednou zcela převratnou novinkou - lyžařským propojením Ponte di Legna s Tonale i ve směru vzhůru aneb dlouholeté naděje a..
Itálie - Toskánsko Toskánsko 20 hotelů 2 124 zájezdů
Toskánsko   Půvabné Toskánsko s úrodnými údolími, bohatou vegetací a příjemným klimatem se rozkládá ve střední Itálii při pobřeží Tyrhénského moře. Na severu sousedí s provincií Emilie-Romagna a Ligurií, na..
Itálie - Valtellina - Aprica Valtellina - Aprica 1 hotel 348 zájezdů
Aprica - Letovisko Aprica je menší středisko nacházející se na stejnojmenném průsmyku. - Středisko je vhodné především pro méně náročné lyžaře. Aprica je méně navštěvované letovisko. - Aprica má pouze t..

Itálie - dostupné typy zájezdů

Pobytové 192 hotelů 13 353 zájezdů
Poznávací 13 hotelů 39 zájezdů
Lyžování 43 hotelů 15 198 zájezdů

Itálie - související informace