Nacházíte se: Hlavní strana Lástíky.cz > Katalog zemí > Itálie

Vyhledávání zájezdů

Itálie - přehled destinací

Zobrazit nabídky ze všech destinací
Itálie - Alpy a jezera Alpy a jezera 47 hotelů 949 zájezdů
           
Itálie - Alta Valtellina Alta Valtellina 8 hotelů 875 zájezdů
Alta Valtelina se rozprostírá nedaleko švýcarských hranic v blízkosti světově proslulého střediska St. Moritz. Alta Valtelina zahrnuje Bormio, Livigno, Santa Caterinu a San Colombano/Val di Dento-Oga. Lyžařs..
Itálie - Dolomiti Superski - Alta Pusteria Dolomiti Superski - Alta Pusteria 5 hotelů 1 918 zájezdů
VÝHODY & i letos pokračující modernizační ofenziva tohoto nám vůbec geograficky nejbližšího střediska italských Dolomit, které dosud je, a nutno podotknout, že nezaslouženě, držitelem titulu &..
Itálie - Dolomiti Superski - Araba Marmolada Dolomiti Superski - Araba Marmolada 6 hotelů 1 979 zájezdů
Jedna z absolutních špiček mezi lyžařskou nabídkou nejen celé Itálie & dokonalá propojenost celého areálu &na lyžích& a přes Sella Rondu následná provázanost na sousední střediska Val di Fas..
Itálie - Dolomiti Superski - Civetta Dolomiti Superski - Civetta 3 hotely 463 zájezdů
Itálie - Dolomiti Superski - Cortina d Ampezo Dolomiti Superski - Cortina d Ampezo 3 hotely 2 122 zájezdů
lyžařské terény všech šířek, sklonů a obtížností zasazené do nejkrásnějšího přírodního amfiteátru, jaký mohou italské Dolomity nabídnout & nemalá nabídka doslova hrůzu nahánějících černých "stěn&,..
Itálie - Dolomiti Superski - Plan De Corones Dolomiti Superski - Plan De Corones 3 hotely 801 zájezdů
Kronplatz naprostou avantgardou v Jižním Tyrolsku i v celoevropském měřítku na poli modernosti přepravních kapacit aneb středisko, jež nikdy neusíná na vavřínech a každoročně nadělí novou porci technických in..
Itálie - Dolomiti Superski - San Martino di Castrozza Dolomiti Superski - San Martino di Castrozza 4 hotely 893 zájezdů
Jedny z absolutně nejúchvatnějších scenérií Dolomit aneb středisko rozprostírající se pod majestátní dominantou horského amfiteátru Pale di San Martino & vysoká nadmořská výška průsmyku Passo Rolle aneb..
Itálie - Dolomiti Superski - Tre Valli Dolomiti Superski - Tre Valli 4 hotely 112 zájezdů
Maximální pestrost lyžařské nabídky jako hlavní devíza oblasti Tre Valli & lyžařskými tratěmi nejrozsáhlejší Passo San Pellegrino / Falcade sice nenabízí nikterak mnoho tratí nejnáročnějších, zato je vš..
Itálie - Dolomiti Superski - Val di Fassa Dolomiti Superski - Val di Fassa 22 hotelů 3 734 zájezdů
Krásné a nadmíru přívětivé údolí táhnoucí se jako &prodloužení& Val di Fiemme se starobylými a úhlednými městečky Moena, Pozza, Campitello a Canazei, z nichž každé disponuje nejméně jedním &..
Itálie - Dolomiti Superski - Val di Fiemme / Obereggen Dolomiti Superski - Val di Fiemme / Obereggen 17 hotelů 4 751 zájezdů
Vítají Vás Dolomity Superski Dolomity Superski se rozkládají v severní Itálii a jsou jedním z horských masivů italských Alp. Nejvyšší horou Dolomit je Marmolada o výšce 3343 m.n.m. Toto pohoří patří mezi v..
Itálie - Dolomiti Superski - Val Gardena Dolomiti Superski - Val Gardena 6 hotelů 1 712 zájezdů
Ppakovaný vítěz řady anket o nejlepší lyžařské středisko na světě aneb ten nejpádnější argument všestranné kvality & &pouhých& 181 kilometrů sjezdovek v rámci skipasu lokálního je přes Sella..
Itálie - Dolomiti Superski - Valle Isarco Dolomiti Superski - Valle Isarco 4 hotely 477 zájezdů
Středisko výborně přístupné z brennerské dálnice nabízející hned 3 velmi kvalitní a téměř srovnatelné skiareály - Plose, Gitschberg a Jochtal & ve všech 3 areálech zastoupení všech základních typů sjezd..
Itálie - Itálie jižní Itálie jižní 5 hotelů 514 zájezdů
Kalábrie Kalábrie leží v nejjižnější části Itálie - je to kraj převážně hornatý a nepříliš bohatý. Průmyslová centra zde téměř nenajdete, zato překrásných přírodních scenérií s nezapomenutelnými vyhlídkami j..
Itálie - Itálie severní Itálie severní 19 hotelů 211 zájezdů
Většina českých turistů si pod pojmem severní Itálie představí buď nekonečné písečné pláže v okolí Bibione, benátské gondoly nebo štíty Dolomit. To však zdaleka není všechno, co nám severní Itálie může nabídn..
Itálie - Ortler Skiarena Ortler Skiarena 3 hotely 430 zájezdů
lyžařská oblast u nás doposud méně známá, přesto však ověnčená mnoha superlativy a řadící se nepochybně k tomu nejlepšímu v Itálii & 2 skiareály zcela rozdílných charakteristik skýtající tak pestřejší m..
Itálie - Ostrov Ischia Ostrov Ischia 4 hotely 75 zájezdů
Ischia je největší z ostrovů Itálie v severní části Neapolském zálivu Tyrhénského moře a nachází se přibližně 33 km od přístavu v Neapoli. V ostrově Ischia žije asi 60 000 obyvatel. Ischia je oblíbená hlavně ..
Itálie - Ostrov Sardinie Ostrov Sardinie 3 hotely 48 zájezdů
Láká Vás rozeklané pobřeží, vysoké útesy, skryté pláže, které nabízí soukromí, vysoké zalesněné hory a záplavy různých květin, kterým dominují růžové pivoňky? Takhle stručně bychom mohli totiž popsat jedinečn..
Itálie - Ostrov Sicílie Ostrov Sicílie 8 hotelů 216 zájezdů
Ostrov Sicílie je autonomní oblastí jižní Itálie a zároveň je to největší a nejznámější ostrov ve Středozemním moři. Na východě dělí ostrov Sicílie od Kalábrie Messinská úžina. Hlavním městem regionu Sicílie ..
Itálie - Piemonte Piemonte 1 hotel 32 zájezdů
Via Lattea: - Středisko Via Lattea nebo-li Mléčná dráha je tvořena sedmi vzájemně propojenými oblastmi - Sestriere, Sansicario, Sauze d'Oulx, Cesana, Claviere, Pragelatem a Montgenevrem. - K dispozici jso..
Itálie - Poznávací zájezdy Poznávací zájezdy 9 hotelů 81 zájezdů
Itálie je plná extrémů, můžete zde provozovat lyžování v Alpách, ležet na sluncem rozžhavené pláži, prohlížet italské památky nebo provozovat nejrůznější sporty, proto si v Itálii každý může vybrat poznávací ..
Itálie - Skirama Dolomiti - Folgaria/Lavarone Skirama Dolomiti - Folgaria/Lavarone 4 hotely 133 zájezdů
VÝHODY & jedno z cenově nejpřívětivějších středisek oblasti Skirama Dolomiti Adamello Brenta & přes nikterak gigantický rozměr lyžařské nabídky pro celou řadu lyžařů synonymum absolutního zimní..
Itálie - Skirama Dolomiti - Madonna di Campiglio Skirama Dolomiti - Madonna di Campiglio 4 hotely 387 zájezdů
VÝHODY & jediné místo v Trentinu pořádající Světový pohár čili Madonna jako absolutní špička mezi lyžařskou nabídkou tohoto lyžím zaslíbeného regionu & sjezdové tratě všech náročností včetně op..
Itálie - Skirama Dolomiti - Marilleva/Folgarida Skirama Dolomiti - Marilleva/Folgarida 6 hotelů 1 406 zájezdů
VÝHODY & lyžařské středisko v mnoha ohledech značně atypické a přesto, či právě proto, v ČR tolik dlouhodobě oblíbené aneb pozoruhodná symbióza &masové& Marillevy a &middle class&#8..
Itálie - Skirama Dolomiti - Monte Bondone Skirama Dolomiti - Monte Bondone 1 hotel 48 zájezdů
VÝHODY & jeden z největších taháků naší zimní nabídky plně naplňující motto &za málo peněz hodně muziky& aneb středisko za pouhé 4 roky &poskočivší& z kategorie téměř neznámýc..
Itálie - Skirama Dolomiti - Paganella Skirama Dolomiti - Paganella 8 hotelů 241 zájezdů
VÝHODY & snad nejprogresivnější středisko italských Dolomit postupně směřující k samé dokonalosti s každoročním arzenálem novinek nejen v podobě stále lepších lanovek a nových či jen rozšířených s..
Itálie - Skirama Dolomiti - Pejo Skirama Dolomiti - Pejo 1 hotel 357 zájezdů
    VÝHODY & lyžařské tratě v tom nejlepším možném poměru co do obtížnosti, když i zastoupení těch nejnáročnějších &černých& zde rozhodně není zanedbatelné & úctyhodné převýšení t..
Itálie - Skirama Dolomiti - Pinzolo Skirama Dolomiti - Pinzolo 1 hotel 16 zájezdů
VÝHODY   & jediné místo v Trentinu pořádající Světový pohár v alpských disciplínách čili Madonna absolutní špičkou mezi lyžařskou nabídkou tohoto lyžím zaslíbeného regionu & sjezdové tratě vše..
Itálie - Skirama Dolomiti - Tonale Skirama Dolomiti - Tonale 8 hotelů 1 519 zájezdů
VÝHODY & dynamicky se rozvíjející středisko mnoha příjemných překvapení s jednou zcela převratnou novinkou - lyžařským propojením Ponte di Legna s Tonale i ve směru vzhůru aneb dlouholeté naděje a..
Itálie - Skirama Dolomiti - Val di Sole Skirama Dolomiti - Val di Sole 2 hotely 1 100 zájezdů
Skirama Dolomiti leží v Itálii v části Trentina. Trentino - Alto Adige je nejsevernějším italským regionem, který se nazývá Jižní Tyrolsko. Tato oblast Skirama Dolomiti je hornatá, proto největší příliv turis..
Itálie - Toskánsko Toskánsko 15 hotelů 381 zájezdů
Toskánsko   Půvabné Toskánsko s úrodnými údolími, bohatou vegetací a příjemným klimatem se rozkládá ve střední Itálii při pobřeží Tyrhénského moře. Na severu sousedí s provincií Emilie-Romagna a Ligurií, na..
Itálie - Val Brembana - Foppolo Val Brembana - Foppolo 1 hotel 128 zájezdů
Oblast Val Brembana se nachází na jižním úbočí hlavního alpského masivu nad městem Bergamo. - Městečko Bergama bylo kdysi nejzápadnějším městem Benátské republiky. - Městečko má jedinečnou středověkou a..
Itálie - Valle Aurina Valle Aurina 1 hotel 419 zájezdů
Letošní, v Itálii asi ta nejzajímavější novinka naší nabídky aneb středisko, kterému patří jedna z prvních příček v lyžařské oblíbenosti mezi stálými, a nutno dodat že v tomto ohledu velmi zmlsanými, obyvatel..
Itálie - Valtellina - Aprica Valtellina - Aprica 1 hotel 278 zájezdů
Aprica - Letovisko Aprica je menší středisko nacházející se na stejnojmenném průsmyku. - Středisko je vhodné především pro méně náročné lyžaře. Aprica je méně navštěvované letovisko. - Aprica má pouze t..

Itálie - dostupné typy zájezdů

Pobytové 170 hotelů 5 081 zájezdů
Poznávací 9 hotelů 81 zájezdů
Lyžování 69 hotelů 23 644 zájezdů

Itálie - související informace