Nacházíte se: Hlavní strana Lástíky.cz > Katalog zemí > Itálie

Vyhledávání zájezdů

Itálie - přehled destinací

Zobrazit nabídky ze všech destinací
Itálie - Alpy a jezera Alpy a jezera 1 hotel 96 zájezdů
           
Itálie - Alta Valtellina Alta Valtellina 6 hotelů 541 zájezdů
Alta Valtelina se rozprostírá nedaleko švýcarských hranic v blízkosti světově proslulého střediska St. Moritz. Alta Valtelina zahrnuje Bormio, Livigno, Santa Caterinu a San Colombano/Val di Dento-Oga. Lyžařs..
Itálie - Dolomiti Superski - Araba Marmolada Dolomiti Superski - Araba Marmolada 2 hotely 91 zájezdů
Jedna z absolutních špiček mezi lyžařskou nabídkou nejen celé Itálie & dokonalá propojenost celého areálu &na lyžích& a přes Sella Rondu následná provázanost na sousední střediska Val di Fas..
Itálie - Dolomiti Superski - Civetta Dolomiti Superski - Civetta 2 hotely 33 zájezdů
Itálie - Dolomiti Superski - Cortina d Ampezo Dolomiti Superski - Cortina d Ampezo 1 hotel 31 zájezdů
lyžařské terény všech šířek, sklonů a obtížností zasazené do nejkrásnějšího přírodního amfiteátru, jaký mohou italské Dolomity nabídnout & nemalá nabídka doslova hrůzu nahánějících černých "stěn&,..
Itálie - Dolomiti Superski - Plan De Corones Dolomiti Superski - Plan De Corones 1 hotel 23 zájezdů
Kronplatz naprostou avantgardou v Jižním Tyrolsku i v celoevropském měřítku na poli modernosti přepravních kapacit aneb středisko, jež nikdy neusíná na vavřínech a každoročně nadělí novou porci technických in..
Itálie - Dolomiti Superski - San Martino di Castrozza Dolomiti Superski - San Martino di Castrozza 2 hotely 84 zájezdů
Jedny z absolutně nejúchvatnějších scenérií Dolomit aneb středisko rozprostírající se pod majestátní dominantou horského amfiteátru Pale di San Martino & vysoká nadmořská výška průsmyku Passo Rolle aneb..
Itálie - Dolomiti Superski - Tre Valli Dolomiti Superski - Tre Valli 4 hotely 102 zájezdů
Maximální pestrost lyžařské nabídky jako hlavní devíza oblasti Tre Valli & lyžařskými tratěmi nejrozsáhlejší Passo San Pellegrino / Falcade sice nenabízí nikterak mnoho tratí nejnáročnějších, zato je vš..
Itálie - Dolomiti Superski - Val di Fassa Dolomiti Superski - Val di Fassa 10 hotelů 235 zájezdů
Krásné a nadmíru přívětivé údolí táhnoucí se jako &prodloužení& Val di Fiemme se starobylými a úhlednými městečky Moena, Pozza, Campitello a Canazei, z nichž každé disponuje nejméně jedním &..
Itálie - Dolomiti Superski - Val di Fiemme / Obereggen Dolomiti Superski - Val di Fiemme / Obereggen 9 hotelů 403 zájezdů
Vítají Vás Dolomity Superski Dolomity Superski se rozkládají v severní Itálii a jsou jedním z horských masivů italských Alp. Nejvyšší horou Dolomit je Marmolada o výšce 3343 m.n.m. Toto pohoří patří mezi v..
Itálie - Dolomiti Superski - Valle Isarco Dolomiti Superski - Valle Isarco 3 hotely 99 zájezdů
Středisko výborně přístupné z brennerské dálnice nabízející hned 3 velmi kvalitní a téměř srovnatelné skiareály - Plose, Gitschberg a Jochtal & ve všech 3 areálech zastoupení všech základních typů sjezd..
Itálie - Itálie jižní Itálie jižní 8 hotelů 170 zájezdů
Kalábrie Kalábrie leží v nejjižnější části Itálie - je to kraj převážně hornatý a nepříliš bohatý. Průmyslová centra zde téměř nenajdete, zato překrásných přírodních scenérií s nezapomenutelnými vyhlídkami j..
Itálie - Itálie severní Itálie severní 7 hotelů 169 zájezdů
Většina českých turistů si pod pojmem severní Itálie představí buď nekonečné písečné pláže v okolí Bibione, benátské gondoly nebo štíty Dolomit. To však zdaleka není všechno, co nám severní Itálie může nabídn..
Itálie - Itálie střední Itálie střední 8 hotelů 129 zájezdů
Střední Itálie je oblastí obrovského množství historických měst s mnoha památkami od antiky až po současnost. Zavítejte s námi do Toskánska, Umbrie a Abruz, abyste spatřili ty nejkrásnější z nich. Nad městy a..
Itálie - Ortler Skiarena Ortler Skiarena 2 hotely 43 zájezdů
lyžařská oblast u nás doposud méně známá, přesto však ověnčená mnoha superlativy a řadící se nepochybně k tomu nejlepšímu v Itálii & 2 skiareály zcela rozdílných charakteristik skýtající tak pestřejší m..
Itálie - Ostrov Ischia Ostrov Ischia 9 hotelů 463 zájezdů
Ischia je největší z ostrovů Itálie v severní části Neapolském zálivu Tyrhénského moře a nachází se přibližně 33 km od přístavu v Neapoli. V ostrově Ischia žije asi 60 000 obyvatel. Ischia je oblíbená hlavně ..
Itálie - Ostrov Sardinie Ostrov Sardinie 5 hotelů 276 zájezdů
Láká Vás rozeklané pobřeží, vysoké útesy, skryté pláže, které nabízí soukromí, vysoké zalesněné hory a záplavy různých květin, kterým dominují růžové pivoňky? Takhle stručně bychom mohli totiž popsat jedinečn..
Itálie - Ostrov Sicílie Ostrov Sicílie 19 hotelů 905 zájezdů
Ostrov Sicílie je autonomní oblastí jižní Itálie a zároveň je to největší a nejznámější ostrov ve Středozemním moři. Na východě dělí ostrov Sicílie od Kalábrie Messinská úžina. Hlavním městem regionu Sicílie ..
Itálie - Piemonte Piemonte 1 hotel 30 zájezdů
Via Lattea: - Středisko Via Lattea nebo-li Mléčná dráha je tvořena sedmi vzájemně propojenými oblastmi - Sestriere, Sansicario, Sauze d'Oulx, Cesana, Claviere, Pragelatem a Montgenevrem. - K dispozici jso..
Itálie - Poznávací zájezdy Poznávací zájezdy 11 hotelů 80 zájezdů
Itálie je plná extrémů, můžete zde provozovat lyžování v Alpách, ležet na sluncem rozžhavené pláži, prohlížet italské památky nebo provozovat nejrůznější sporty, proto si v Itálii každý může vybrat poznávací ..
Itálie - Skirama Dolomiti - Folgaria/Lavarone Skirama Dolomiti - Folgaria/Lavarone 4 hotely 130 zájezdů
VÝHODY & jedno z cenově nejpřívětivějších středisek oblasti Skirama Dolomiti Adamello Brenta & přes nikterak gigantický rozměr lyžařské nabídky pro celou řadu lyžařů synonymum absolutního zimní..
Itálie - Skirama Dolomiti - Madonna di Campiglio Skirama Dolomiti - Madonna di Campiglio 2 hotely 29 zájezdů
VÝHODY & jediné místo v Trentinu pořádající Světový pohár čili Madonna jako absolutní špička mezi lyžařskou nabídkou tohoto lyžím zaslíbeného regionu & sjezdové tratě všech náročností včetně op..
Itálie - Skirama Dolomiti - Marilleva/Folgarida Skirama Dolomiti - Marilleva/Folgarida 2 hotely 128 zájezdů
VÝHODY & lyžařské středisko v mnoha ohledech značně atypické a přesto, či právě proto, v ČR tolik dlouhodobě oblíbené aneb pozoruhodná symbióza &masové& Marillevy a &middle class&#8..
Itálie - Skirama Dolomiti - Monte Bondone Skirama Dolomiti - Monte Bondone 1 hotel 48 zájezdů
VÝHODY & jeden z největších taháků naší zimní nabídky plně naplňující motto &za málo peněz hodně muziky& aneb středisko za pouhé 4 roky &poskočivší& z kategorie téměř neznámýc..
Itálie - Skirama Dolomiti - Paganella Skirama Dolomiti - Paganella 8 hotelů 204 zájezdů
VÝHODY & snad nejprogresivnější středisko italských Dolomit postupně směřující k samé dokonalosti s každoročním arzenálem novinek nejen v podobě stále lepších lanovek a nových či jen rozšířených s..
Itálie - Skirama Dolomiti - Pinzolo Skirama Dolomiti - Pinzolo 1 hotel 12 zájezdů
VÝHODY   & jediné místo v Trentinu pořádající Světový pohár v alpských disciplínách čili Madonna absolutní špičkou mezi lyžařskou nabídkou tohoto lyžím zaslíbeného regionu & sjezdové tratě vše..
Itálie - Skirama Dolomiti - Tonale Skirama Dolomiti - Tonale 1 hotel 30 zájezdů
VÝHODY & dynamicky se rozvíjející středisko mnoha příjemných překvapení s jednou zcela převratnou novinkou - lyžařským propojením Ponte di Legna s Tonale i ve směru vzhůru aneb dlouholeté naděje a..
Itálie - Val Brembana - Foppolo Val Brembana - Foppolo 1 hotel 112 zájezdů
Oblast Val Brembana se nachází na jižním úbočí hlavního alpského masivu nad městem Bergamo. - Městečko Bergama bylo kdysi nejzápadnějším městem Benátské republiky. - Městečko má jedinečnou středověkou a..

Itálie - dostupné typy zájezdů

Pobytové 116 hotelů 4 475 zájezdů
Poznávací 11 hotelů 80 zájezdů
Lyžování 4 hotely 141 zájezdů

Itálie - související informace