Nacházíte se: Hlavní strana Lástíky.cz > Katalog zemí > Rakousko

Vyhledávání zájezdů

Rakousko - přehled destinací

Zobrazit nabídky ze všech destinací
Rakousko - Alpy a jezera Alpy a jezera 10 hotelů 3 008 zájezdů
Rakousko - Alpy a jezera - Mohutné pásmo Alp, které se rozprostírá od Francie až po Slovinsko, odděluje střední a jižní Evropu. - Krajina je zde velmi pestrá a nabízí ideální prostředí pro strávení zimní..
Rakousko - Kärnten Kärnten 12 hotelů 8 633 zájezdů
Bad Kleinkirchheim - Letovisko Bad Kleinkirchheim se nachází v nejjižnější spolkové zemi Korutany. - Středisko nabízí vynikající lyžařské podmínky. Sjezdovky nabízejí množství kvalit a úrovní. - Vyzkouš..
Rakousko - Oberösterreich Oberösterreich 6 hotelů 852 zájezdů
Obertraun - Středisko Obertraun se nachází na břehu jezera Hallstatter See. - V létě je oblast vhodná pro koupání, díky nádherným plážím. - Na výlet můžete vyrazit do okolních jeskyní s podzemním ledovce..
Rakousko - Poznávací zájezdy Poznávací zájezdy 1 hotel 9 zájezdů
Přírodní poměry Rakouska Alpy - dělí se na vápencové Alpy, centrální krystalické Alpy a jižní vápencové Alpy. Salzburské Alpy - nachází se zde nejvyšší hora Dachstein (je velmi oblíbená pro lyžování na led..
Rakousko - Salzbursko Salzbursko 46 hotelů 12 726 zájezdů
Zell am See - Městečko Zell am See je příjemná lázeňská oblast v rakouských Alpách. - Lokalita je vhodná pro milovníky pěší turistiky a cyklistiky. Vyzkoušet si zde můžete množství zábavních i sportovníc..
Rakousko - Steiermark Steiermark 4 hotely 990 zájezdů
Steiermark Dachstein-West: - Rozsáhlá lyžařská oblast Dachstein-West se nachází na zápdních svazích Dachsteinu. - Oblast je tvořena dvěma lyžařskými areály & Krippenstein a Gosau&Zwiesela..
Rakousko - Tirol Tirol 20 hotelů 4 542 zájezdů
Ischgl - Středisko Ischgl se nachází na hranici Rakouska a Švýcarska. - Středisko nabízí vynikající lyžařské podmínky. Sjezdovky nabízejí množství kvalit a úrovní. - Středisko Ischgl prodělalo za posled..

Rakousko - dostupné typy zájezdů

Pobytové 22 hotelů 1 696 zájezdů
Poznávací 1 hotel 9 zájezdů
Lyžování 81 hotelů 29 055 zájezdů

Rakousko - související informace