Nacházíte se: Hlavní strana Lástíky.cz > Katalog zemí > Řecko

Vyhledávání zájezdů

Řecko - přehled destinací

Zobrazit nabídky ze všech destinací
Řecko - Chalkidiki Chalkidiki 10 hotelů 371 zájezdů
Už znáte snad všechny řecké ostrovy, ale ještě nikdy jste nenavštívili řeckou pevninu? Láká Vás cestování po památkách, koupání na dlouhých písečných plážích a možnost setkání s turismem nenakaženými vesničan..
Řecko - Ios Ios 1 hotel 4 zájezdy
Gialos: - Letovisko Gialos se nachází na ostrově Ios. K dispozici jsou zde nádherné písečné pláže. - Navštívit zde můžete místní restaurace nebo taverny a ochutnat místní speciality. K dispozici jsou i ma..
Řecko - Kalymnos Kalymnos 3 hotely 58 zájezdů
Poleťte s námi objevit báječný malinký ostrůvek Kalymnos, který leží nedaleko ostrova Kos a patří mezi nejmalebnější ostrovy souostroví Dodekanes. Písečné a oblázkové pláže přímo lákají k dennímu lenošení, al..
Řecko - Karpathos Karpathos 12 hotelů 72 zájezdů
Už jste někdy slyšeli název souostroví Dodekanesy? Asi ne, ale určitě Vám něco říkají ostrovy Rhodos a Kos. Tak právě ty sem patří, stejně tak jako ostrov Karpathos, který Vám nabízí klidnou pohodovou dovolen..
Řecko - Kefallonia Kefallonia 5 hotelů 44 zájezdů
Viděli jste ten romantický film z období Druhé světové války, kde excelovali hvězdy Penelope Cruz a Nicholas Cage? A že Vás taky lákala ta nádherná bílá pláž s blankytně modrým mořem, kde se hrdinové koupali?..
Řecko - Korfu Korfu 28 hotelů 1 318 zájezdů
Znáte nejzelenější Řecký ostrov? Korfu je nazýván nejkrásnějším ostrovem ze všech, které k Řecku patří. Korfu se nachází v místech, kde na celém Řeckém území spadne za rok nejvíce srážek a to je samozřejmě po..
Řecko - Kos Kos 59 hotelů 8 838 zájezdů
Chtěli byste strávit dovolenou na ostrově, kde se narodil Hippokrates? Řecký ostrov Kos je zajímavým a velmi oblíbeným místem pro rodinné zájezdy k moři. Na ostrově Kos jsou krásné pláže, příjemné hotely a ap..
Řecko - Kréta - jižní Kréta Kréta - jižní Kréta 11 hotelů 626 zájezdů
Ierapetra - Městečko Ierapetra se nachází na jižním pobřeží Kréty a zároveň je nejjižnější město Evropy. - Ierapetra je jediné větší město nacházející se na jižním pobřeží Kréty. Městečko má severoafric..
Řecko - Kréta - severní Kréta Kréta - severní Kréta 83 hotelů 8 813 zájezdů
Platanias - Letovisko Platanias se nachází na severním pobřeží ostrova Kréta. Středisko si zachovalo tradiční řeckou, klidnou atmosféru, ale i s bohatý noční život. - Naleznete zde nádhernou dlouhou plá..
Řecko - Kréta - severovýchodní Kréta Kréta - severovýchodní Kréta 2 hotely 128 zájezdů
Kréta je nejjižnějším a svou délkou 260 km a šířkou 60 km také největším z asi stovky obydlených řeckých ostrovů. Dělí se na čtyři provincie: Chania, Rethymnon, Heraklion a Lassithi. Vzhledem k poloze ve vých..
Řecko - Lefkada Lefkada 13 hotelů 162 zájezdů
Chcete navštívit jeden z nejúžasnějších Řeckých ostrovů? Lefkada, ostrov pradávné historie, archeologických památek nesmírné ceny a přímo rajské přírody. I přes tyto superlativy je Lefkada poměrně málo navště..
Řecko - Lesbos Lesbos 1 hotel 7 zájezdů
Chcete poznat bájný ostrov básnířky Sapfó? Ostrov Lesbos patří mezi ty části Řecka, které jsou nejvíce historicky cenné a jsou přímo spjaty s dějinami lidstva. Ostrov Lesbos v sobě také skrývá přírodní raritu..
Řecko - Mykonos Mykonos 1 hotel 8 zájezdů
Ostrov větrných mlýnů a rušného nočního života Znáte ty až kýčovité obrázky bílých domků s modrými okenicemi s větrnými mlýny v pozadí? A vždy si myslíte, že se musí jednat o fotomontáž, protože přece tako..
Řecko - Naxos Naxos 4 hotely 52 zájezdů
Zelený poklad Kykladského souostroví Ještě jste nikdy neslyšeli o tomto ostrově? A připadá Vám jeho název příliš exotický a vzdálený? Tak právě nyní nastal čas, kdy byste měli tento kouzelný ostrůvek Naxos..
Řecko - Olympská riviéra Olympská riviéra 7 hotelů 46 zájezdů
Místo, kde se budete cítit jako bohové.... Procházíte se rádi po dlouhé písečné pláži na břehu blankytně modrého moře? Láká Vás tato představa pro letošní dovolenou? Tak využijte kouzla Olympské riviéry, k..
Řecko - Parga Parga 7 hotelů 54 zájezdů
Parga - romantika pod zříceninou benátského hradu Láká Vás romantika, posezení v osvětlené restauraci přímo pod benátským hradem s výhledem na jedno z nejkrásnějších měst v Řecku? Jestli se bojíte dovolenk..
Řecko - Peloponés Peloponés 10 hotelů 79 zájezdů
Niforeika Letovisko Niforeika je nádherné středisko rozkládající se na severozápadě poloostrova Peloponés. Nachází se na konci patraského zálivu. Letovisko je vhodné pro milovníky klidně strávené dovolené..
Řecko - Rhodos Rhodos 99 hotelů 12 340 zájezdů
Rádi byste si užili dovolenou na nějakém pěkném Řeckém ostrově? Ostrov Rhodos, jeden z nejoblíbenějších Řeckých ostrovů Vám rád poskytne odpočinek a klid na Vaší rekreaci. Rhodos si oblíbili i Čeští turisté, ..
Řecko - Samos Samos 16 hotelů 415 zájezdů
Ostrov slavného matematika Patříte mezi ty, kteří rádi prozkoumáváte místo Vaší dovolené sami, třeba půjčeným autem? Jsou Vaše představy o ideální dovolené spojené s dobrodružnými výlety, které si sami nap..
Řecko - Santorini Santorini 13 hotelů 77 zájezdů
Kamari Letovisko Kamari je velice známé středisko nacházející se na jihovýchodním pobřeží ostrova Santorini. Nedaleko od Kamari se nachází hlavní město Santorini Fira.. Na plážích si můžete vyzkoušet množ..
Řecko - Skopelos Skopelos 3 hotely 17 zájezdů
Skopelos - Glyfoneri Glyfoneri se nachází nedaleko města Skopelos na stejnojmeném ostrově. K dispozici je zde nádherná písečná pláž. Letovisko je vhodné pro milovníky pěší turistiky a výletů do okolní pří..
Řecko - Thassos Thassos 9 hotelů 68 zájezdů
Limenaria Letovisko Limenaria je překrásné středisko nacházející se na východním pobřeží ostrova Thassos. Limenaria je velmi oblíbené letovisko. Navštívit můžete zdejší malý přístav s písečným zálivem. Mě..
Řecko - Zakynthos Zakynthos 54 hotelů 2 199 zájezdů
Ostrov, kde se líhnou želvičky Caretta-caretta Máte chuť si zaplavat s obrovskou želvou Caretta-caretta? Nebo toužíte po aktivní dovolené, kdy si zařádíte na různých diskotékách v noci a přes den budete od..

Řecko - dostupné typy zájezdů

Pobytové 450 hotelů 35 762 zájezdů

Řecko - související informace