Nacházíte se: Hlavní strana Lástíky.cz > Katalog zemí > Řecko

Vyhledávání zájezdů

Řecko - přehled destinací

Zobrazit nabídky ze všech destinací
Řecko - Ios Ios 1 hotel 1 zájezd
Gialos: - Letovisko Gialos se nachází na ostrově Ios. K dispozici jsou zde nádherné písečné pláže. - Navštívit zde můžete místní restaurace nebo taverny a ochutnat místní speciality. K dispozici jsou i ma..
Řecko - Kalymnos Kalymnos 1 hotel 1 zájezd
Poleťte s námi objevit báječný malinký ostrůvek Kalymnos, který leží nedaleko ostrova Kos a patří mezi nejmalebnější ostrovy souostroví Dodekanes. Písečné a oblázkové pláže přímo lákají k dennímu lenošení, al..
Řecko - Karpathos Karpathos 1 hotel 53 zájezdů
Už jste někdy slyšeli název souostroví Dodekanesy? Asi ne, ale určitě Vám něco říkají ostrovy Rhodos a Kos. Tak právě ty sem patří, stejně tak jako ostrov Karpathos, který Vám nabízí klidnou pohodovou dovolen..
Řecko - Kefallonia Kefallonia 1 hotel 64 zájezdů
Viděli jste ten romantický film z období Druhé světové války, kde excelovali hvězdy Penelope Cruz a Nicholas Cage? A že Vás taky lákala ta nádherná bílá pláž s blankytně modrým mořem, kde se hrdinové koupali?..
Řecko - Kombinace ostrovů Kos a Rhodos Kombinace ostrovů Kos a Rhodos 1 hotel 1 zájezd
Řecko - Korfu Korfu 16 hotelů 3 163 zájezdů
Znáte nejzelenější Řecký ostrov? Korfu je nazýván nejkrásnějším ostrovem ze všech, které k Řecku patří. Korfu se nachází v místech, kde na celém Řeckém území spadne za rok nejvíce srážek a to je samozřejmě po..
Řecko - Kos Kos 41 hotelů 2 500 zájezdů
Chtěli byste strávit dovolenou na ostrově, kde se narodil Hippokrates? Řecký ostrov Kos je zajímavým a velmi oblíbeným místem pro rodinné zájezdy k moři. Na ostrově Kos jsou krásné pláže, příjemné hotely a ap..
Řecko - Kréta - jižní Kréta Kréta - jižní Kréta 2 hotely 5 zájezdů
Ierapetra - Městečko Ierapetra se nachází na jižním pobřeží Kréty a zároveň je nejjižnější město Evropy. - Ierapetra je jediné větší město nacházející se na jižním pobřeží Kréty. Městečko má severoafric..
Řecko - Kréta - severní Kréta Kréta - severní Kréta 47 hotelů 262 zájezdů
Platanias - Letovisko Platanias se nachází na severním pobřeží ostrova Kréta. Středisko si zachovalo tradiční řeckou, klidnou atmosféru, ale i s bohatý noční život. - Naleznete zde nádhernou dlouhou plá..
Řecko - Kréta - severovýchodní Kréta Kréta - severovýchodní Kréta 1 hotel 3 zájezdy
Kréta je nejjižnějším a svou délkou 260 km a šířkou 60 km také největším z asi stovky obydlených řeckých ostrovů. Dělí se na čtyři provincie: Chania, Rethymnon, Heraklion a Lassithi. Vzhledem k poloze ve vých..
Řecko - Lefkada Lefkada 3 hotely 273 zájezdů
Chcete navštívit jeden z nejúžasnějších Řeckých ostrovů? Lefkada, ostrov pradávné historie, archeologických památek nesmírné ceny a přímo rajské přírody. I přes tyto superlativy je Lefkada poměrně málo navště..
Řecko - Lesbos Lesbos 2 hotely 213 zájezdů
Chcete poznat bájný ostrov básnířky Sapfó? Ostrov Lesbos patří mezi ty části Řecka, které jsou nejvíce historicky cenné a jsou přímo spjaty s dějinami lidstva. Ostrov Lesbos v sobě také skrývá přírodní raritu..
Řecko - Limnos Limnos 1 hotel 30 zájezdů
Limnos - Plati Malá vesnička Plati se nachází na jihozápadě ostrova Limnos. Středisko si zachovalo tradiční řeckou atmosféru obklopenou nádhernou přírodou. Plati se rozkládá v kopcích, které klesají až k d..
Řecko - Naxos Naxos 1 hotel 22 zájezdů
Zelený poklad Kykladského souostroví Ještě jste nikdy neslyšeli o tomto ostrově? A připadá Vám jeho název příliš exotický a vzdálený? Tak právě nyní nastal čas, kdy byste měli tento kouzelný ostrůvek Naxos..
Řecko - Olympská riviéra Olympská riviéra 2 hotely 2 zájezdy
Místo, kde se budete cítit jako bohové.... Procházíte se rádi po dlouhé písečné pláži na břehu blankytně modrého moře? Láká Vás tato představa pro letošní dovolenou? Tak využijte kouzla Olympské riviéry, k..
Řecko - Rhodos Rhodos 76 hotelů 5 229 zájezdů
Rádi byste si užili dovolenou na nějakém pěkném Řeckém ostrově? Ostrov Rhodos, jeden z nejoblíbenějších Řeckých ostrovů Vám rád poskytne odpočinek a klid na Vaší rekreaci. Rhodos si oblíbili i Čeští turisté, ..
Řecko - Santorini Santorini 4 hotely 4 zájezdy
Kamari Letovisko Kamari je velice známé středisko nacházející se na jihovýchodním pobřeží ostrova Santorini. Nedaleko od Kamari se nachází hlavní město Santorini Fira.. Na plážích si můžete vyzkoušet množ..
Řecko - Thassos Thassos 2 hotely 30 zájezdů
Limenaria Letovisko Limenaria je překrásné středisko nacházející se na východním pobřeží ostrova Thassos. Limenaria je velmi oblíbené letovisko. Navštívit můžete zdejší malý přístav s písečným zálivem. Mě..
Řecko - Zakynthos Zakynthos 12 hotelů 619 zájezdů
Ostrov, kde se líhnou želvičky Caretta-caretta Máte chuť si zaplavat s obrovskou želvou Caretta-caretta? Nebo toužíte po aktivní dovolené, kdy si zařádíte na různých diskotékách v noci a přes den budete od..

Řecko - dostupné typy zájezdů

Pobytové 215 hotelů 12 475 zájezdů

Řecko - související informace