Nacházíte se: Hlavní strana Lástíky.cz > Katalog zemí > Řecko > Peloponés > Esperia

Esperia - hotel * * *

Esperia Esperia Esperia Esperia Esperia Esperia Esperia
Esperia Esperia Esperia Esperia Esperia Esperia Esperia Esperia Esperia Esperia Esperia

Esperia - popis

Popis ubytování:

Oblíbený příjemný hotel Esperia se nachází v klidnější části malebné vesničky Tolo a je provozován v rodinném duchu. V roce 2003 byl zcela přestavěn. Nachází se pouze několik kroků od vyhlášené písečné pláže Psili Ammos s pozvolným vstupem do moře (ideální pro malé děti), stačí pouze přejít přes místní komunikaci. Pokud upřednostňujete sladkou vodu, určitě oceníte i hotelový bazén. Obchůdky, bary a restaurace jsou v dosahu několika metrů, živé centrum Tola s rušnou promenádou, která se táhne podél celého letoviska, je vzdálené cca 400 m. Na sklonku sezóny 2015 hotel získal ofi ciální 3. hvězdičku.

CK kategorie:

***

Oficiální kategorie:

***

Kapacita:

42 pokojů

Pláž:

cca 30 m písečná pláž, (přes místní komunikaci)

Vybavení / Sport / Zábava:

recepce, výtah, restaurace, kavárna, snack bar, bazén, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, stolní tenis, biliard, TV místnost, WiFi (zdarma)

Ubytování / Vybavení:

2-3 lůžkové pokoje (3. lůžko pevné), balkon s bočním výhledem na moře, koupelna s WC, fén, klimatizace (za poplatek), TV, telefon, trezor (za poplatek)

Stravování:

polopenze formou bufetu

Náš názor:

přátelský hotel s profesionálním personálem a skvělou polohou v rámci rušného letoviska Tolo. Zároveň je to vynikající místo pro podnikání výletů do okolí. Blízké město Nafplio můžete navštívit i místním autobusem, který jezdí několikrát za den. Náš tip!

www:

www.esperia-hotel.gr

Cena zahrnuje:

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:

zpáteční letenku PRAHA - KALAMATA - PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK CK, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek Čl. II.).

Nepovinné příplatky:

komplexní cestovní pojištění 49,- Kč/os./den

Průměrné počasí

měsíc 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
počasí ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 15°C 16°C 17°C 21°C 24°C 29°C 32°C 32°C 27°C 24°C 20°C 16°C
voda 15°C 14°C 16°C 18°C 20°C 21°C 23°C 25°C 24°C 22°C 19°C 16°C

Přehled termínů

Pokud máte zájem o nějaký zájezd do daného hotelu, tak nás prosím kontaktujte.
Rádi Vám s tím pomůžeme.