Nacházíte se: Hlavní strana Lástíky.cz > Katalog zemí > Řecko > Zakynthos > Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki)

Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) - hotel * * * *

Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki)
Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki)

Louis Zante Beach (Laganas/Kalamaki) - popis

Hotel Louis Zante Beach se nachází v klidnější části letoviska Laganas. Do centra Laganas se spoustou nákupních a zábavních možností je to cca 800 m. Do hlavního města Zakynthos je to cca 8 km. Letiště je od hotelu vzdáleno cca 5 km.

Pláž
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek) se nachází přímo u hotelu.

Pokoje
Klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, fén, telefon, SAT-TV, miniledničku, bezpečnostní schránku (za poplatek), internetové připojení (za poplatek) a balkon nebo terasu.

Rodinné pokoje
Prostornější pokoje, vhodné pro rodiny s dětmi mají stejné vybavení jako standardní a mají dvě lůžka a palandu.

Stravování
All Inclusive - Snídaně (7.00–10.00), oběd (12.00–15.00) a večeře (18.30–21.30) formou bufetu. Během dne různá lehká studená a teplá jídla (10.00–18.00). Sendviče a různé druhy místních sladkostí (22.00–24.00). Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–24.00).

Popis
Hotelový komplex Louis Zante Beach se skládá z hlavní budovy a vedlejších budov umístěných v rozlehlé zahradě obklopené lesy. K dispozici je vstupní hala s recepcí a směnárnou, dvě restaurace, několik barů, TV koutek, konferenční prostory, minimarket, kadeřnictví a pěkný bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma). Na zálohu si můžete půjčit plážové osušky. Společenské prostory, verandy a zahrada jsou po renovaci.

Internet
V hotelu je možné využít internetový koutek nebo Wi-Fi připojení za poplatek.

Sport a zábava
Hotel Louis Zante Beach pro své hosty pořádá různé animační programy. Přímo v hotelu zdarma šipky, tenis bez osvětlení, stolní tenis, volejbal a fitness. Za poplatek tenis s osvětlením a kulečník. Pro děti je zde dětské hřiště. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek, ale z důvodů ochrany želv Caretta-Caretta jsou zakázány motorizované vodní sporty.

www odkaz
www.louishotels.com


Letovisko Kalamaki
Letovisko Kalamaki je předměstí města Chania. Centrum města je z Kalamaki vzdáleno pouhých 6 km a spojení s ním zajišťuje pravidelná autobusová linka. Toto místo je vyhledáváno pro svou nádhernou písečnou pláž a dostupnost historického města Chania. Přestože se jedná o klidnější místo, i zde jsou k dispozici obchůdky, taverny, restaurace, půjčovny aut a motorek. Za noční zábavou lze zajet do města Chania nebo sousedního letoviska Agia Marina.

Letovisko Laganas
Největší a nejoblíbenější letovisko na ostrově nachází se cca 8 km od hlavního města Zakynthos. Rozkládá se na jihovýchodním pobřeží ostrova, v údolí, které je nejúrodnější na ostrově, mezi olivovými háji a vinicemi.
Laganas je místo s magickou atmosférou, jež nabízí rušný společenský život s nepřeberným množstvím barů, kaváren, taveren a obchůdků na pobřežní promenádě. Nádherná 9 km dlouhá pláž s jemným pískem patří k nejlepším plážím v Řecku. Pláž má velmi pozvolný vstup do moře vhodný i pro malé děti, možnost pronájmu lehátek i slunečníků a nesčetné množství občerstvení v přilehlých barech a kavárnách. Tuto pláž si oblíbili i želvy Caretta.


 
 
 
 

Průměrné počasí

měsíc 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
počasí ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 10°C 11°C 13°C 16°C 20°C 26°C 28°C 29°C 25°C 21°C 17°C 13°C
voda 15°C 14°C 14°C 15°C 18°C 22°C 24°C 25°C 23°C 21°C 19°C 16°C

Přehled termínů

Pokud máte zájem o nějaký zájezd do daného hotelu, tak nás prosím kontaktujte.
Rádi Vám s tím pomůžeme.