Nacházíte se: Hlavní strana Lástíky.cz > Katalog zemí > Spojené Arabské Emiráty

Vyhledávání zájezdů

Spojené Arabské Emiráty - přehled destinací

Zobrazit nabídky ze všech destinací
Spojené Arabské Emiráty - Abu Dhabi Abu Dhabi 2 hotely 238 zájezdů
Abu Dhabi Moderní hlavní město, v němž každá ulice a každý dům září bohatstvím. Vždyť ropa tu byla objevena už v roce 1958 a od té doby Abu Dhabi velmi zbohatlo. Metropole SAE se rozkládá na poloostrově ve..
Spojené Arabské Emiráty - Ajman Ajman 1 hotel 648 zájezdů
Ajman Ajman patří k nejměnším emirátům. Nachází se severně od emirátů Sarjah. Lokalita je velmi poklidná a nachází se zde množství příjemných restaurací, obchůdků se suvenýry a místních trhů. Město je pl..
Spojené Arabské Emiráty - Dubaj - Jumeirah Beach Dubaj - Jumeirah Beach 4 hotely 6 020 zájezdů
Jumeirah Jumeirah je středisko nacházející se v oblasti, která spadá pod hlavní město Dubaj. Stejně jako Dubaj je i Jumeirah luxusním centrem, jež svým hostům poskytuje nejpřepychovější služby. K dispozic..
Spojené Arabské Emiráty - Dubaj - město Dubaj - město 3 hotely 22 180 zájezdů
Dubaj Město Dubaj se nachází v přírodně chráněné části pobřeží. Často je též označováno za "perlu zálivu". Hlavním znakem Dubaje jsou vysoké budovy, bohaté hlavní třídy, množství nádherných parků a luxusn..
Spojené Arabské Emiráty - Fujairah Fujairah 1 hotel 648 zájezdů
Fujairah Fujairah je významné letovisko Spojených arabských emirátů. Nachází se nedaleko hranic s Ománem. Navštívit zde můžete příjemné restaurace a obchůdky se suvenýry. Fujairah nabízí nádherné hory, ..
Spojené Arabské Emiráty - Poznávací zájezdy Poznávací zájezdy 1 hotel 1 zájezd
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty jsou bohatou zemí nacházející se v Perském zálivu. Návštěva Spojených arabských emirátů je v podstatě synonymem pro luxusně strávenou dovolenou v zajímavém p..
Spojené Arabské Emiráty - Ras Al Khaimah Ras Al Khaimah 6 hotelů 1 620 zájezdů
Ras Al Khaimah Ras Al Khaimah je nejsevernější emirát s bohatou historií. Většina území je hornatá a zbytek je pokryt pískem. Nedaleko Ras Al Khaimah se nachází množství lokalit pro milovníky potápění. N..
Spojené Arabské Emiráty - Sharjah Sharjah 1 hotel 9 zájezdů
Sharjah Emirát Sharjah se nachází nedaleko Dubaje a patří k velmi atraktivním oblastem Spojených Arabských Emirátů. Zajímavostí je velká, uměle vytvořená laguna s překrásnými plážemi. Ve vnitrozemí se nac..

Spojené Arabské Emiráty - dostupné typy zájezdů

Pobytové 18 hotelů 31 363 zájezdů
Poznávací 1 hotel 1 zájezd

Spojené Arabské Emiráty - související informace