Nacházíte se: Hlavní strana Lástíky.cz > Katalog zemí > Tunisko > Hammamet > Le Khalife

Le Khalife - hotel * * *

Le Khalife Le Khalife Le Khalife Le Khalife Le Khalife Le Khalife Le Khalife

Le Khalife - popis

Pláž: 400 m od hotelu
Bazén: ano
Stravování: polopenze
Kapacita pokoje: max. 4 osoby

 
Poloha:
Oblíbený klubový hotel rozkládající se cca 400 m od písečné pláže (lehátka a slunečníky zdarma), kam vás několikrát za den zdarma dopraví hotelový minibus. Do centra města se můžete vydat procházkou podél mořského pobřeží nebo centrální cestou lemovanou množstvím rozličných obchůdků, veřejných telefonů, pizzerií, restaurací a kaváren.
 
 
Popis:
Rodinný hotel s ochotným personálem svým hostům nabízí recepci (bezpečnostní schránka za poplatek), směnárnu, restauraci, bar, maurskou kavárnu, TV místnost, snack bar u bazénu, venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma), krytý bazén a obchod se suvenýry.
 
 
Pokoje:
Klimatizované pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou a WC, telefonem a balkonem nebo terasou. Některé vícelůžkové pokoje nemají balkon. Na vyžádání je možno za poplatek zajistit vysoušeč vlasů, minibar a TV.
 
 
Sport a zábava:
V hotelu probíhá bohatý celodenní animační program pro děti i dospělé, je zde také přítomen česky mluvící animátor CK Blue Style. Součástí animačního programu je stolní tenis, aerobic, vodní pólo, kurzy arabského jazyka atd. Hotel nabízí pro své klienty relaxační centrum, kde si za poplatek můžete vychutnat masáže, manikúru, pedikúru, saunu a tureckou lázeň. Do centra Hammametu mediny se pohodlně dopravíte taxi, autobusem nebo turistickým vláčkem. Za večerní zábavou můžete dojet taxi do jižního Hammametu, kde na vás v nové hotelové zóně čeká množství diskoték a barů.
 
 
Stravování:
Polopenze formou bufetu.
 
 
 
 
 
Letovisko Hammamet
Hammamet, nazývaný městem jasmínů, je nejstarším turistickým střediskem Tuniska. Jeho dominantu tvoří pevnost z 15. století. Opevněná Staré město nabízí návštěvníkům poetické kouzlo křivolakých uliček v protikladu se vzrušující atmosférou místního trhu (súku). Turisty zde nečekají pouze dlouhé písečné pláže, ale i posezení v restauracích a kavárnách, diskotéky, a především spousty obchodů a obchůdků. Moderní hotelové areály leží asi 2 km severně od vlastního Hammametu a jsou většinou obklopeny zahradami s citrusovými stromy a jasmíny. Vyznavači golfu se mohou těšit na dvě golfová hřiště. Transfer z letiště v Monastiru trvá asi 1,5 hodiny, z Tunisu asi 1 hodinu. 
 
 

 

Průměrné počasí

měsíc 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
počasí ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 17°C 17°C 19°C 21°C 25°C 30°C 32°C 33°C 29°C 25°C 21°C 18°C
voda 16°C 16°C 17°C 17°C 19°C 21°C 23°C 25°C 24°C 22°C 20°C 18°C

Přehled termínů

Pokud máte zájem o nějaký zájezd do daného hotelu, tak nás prosím kontaktujte.
Rádi Vám s tím pomůžeme.