Nacházíte se: Hlavní strana Lástíky.cz > Katalog zemí > Turecko

Vyhledávání zájezdů

Turecko - přehled destinací

Zobrazit nabídky ze všech destinací
Turecko - Egejská riviéra - Bodrum Egejská riviéra - Bodrum 8 hotelů 1 274 zájezdů
Bodrum Město Bodrum se nachází na členitém poloostrově u Egejského moře. Letovisko je typické mediteránksou architekturou. K dispozici jsou zde oblázkové i písečné pláže. Oblast má bohatou antickou histo..
Turecko - Egejská riviéra - Fethiye Egejská riviéra - Fethiye 1 hotel 150 zájezdů
Fethiye Městečko Fethiye se nachází u pobřeží Egejského moře. Nachází se zde krásný menší přístav. Fethiye se dělí na dvě častí. V první části města se nachází množství obchůdků s místními tradičními výro..
Turecko - Egejská riviéra - Kusadasi Egejská riviéra - Kusadasi 3 hotely 324 zájezdů
Kusadasi Kusadasi, v překladu Ptačí ostrov, je přístavní městečko táhnoucí se několik kilometrů podél Egejského moře pod svahy impozantního pohoří Kaz Dagi. Je oblíbené a vyhledávané především pro průzračn..
Turecko - Poznávací zájezdy Poznávací zájezdy 1 hotel 6 zájezdů
Turecko Turecko je země nacházející se na hranici s jihovýchodní Evroupou a Malou Asií. Turecké břehy jsou omývány Egejským, Černým a Středozemním moři. Turecko se může py&nit bohatou historií a množs..
Turecko - Turecká riviéra - Alanya Turecká riviéra - Alanya 42 hotelů 25 272 zájezdů
Alanya Turecké letovisko Alanya se může pyšnit čilým turistickým životem a kvalitními službami. Celá lokalita je obklopena banánovými plantážemi. Nejživější částí Alanye je Staré město, v němž se nachází ..
Turecko - Turecká riviéra - Antalya Turecká riviéra - Antalya 10 hotelů 8 816 zájezdů
Antalya Antalya je významná metropole s přístavem nacházející se na Turecké riviéře. Patří k nejkrásnějším letoviskům na středomořském pobřeží. K dispozici jsou zde nádherné písečné pláže a azurově čisté ..
Turecko - Turecká riviéra - Belek Turecká riviéra - Belek 20 hotelů 13 370 zájezdů
Belek Letovisko Belek je chráněná přírodní oblast, kde se v hojné míře vyskytují želvy Careta. K dispozici jsou zde nádherné, dlouhé a písečné pláže s průzračnou vodou. Na plážích si můžete vyzkoušet si z..
Turecko - Turecká riviéra - Kemer Turecká riviéra - Kemer 15 hotelů 12 765 zájezdů
Kemer Bývalá rybářská vesnička Kemer se nachází na úpatí pohoří Taurus a je obklopen parkem Olympos. Dnes je vesnička přeměněna na moderní lázně s množstvím hotelů a restaurací. V centru se nachází přísta..
Turecko - Turecká riviéra - Side Turecká riviéra - Side 39 hotelů 27 097 zájezdů
Side Side leží na poloostrově východně od Antalye. Celá oblast patří k nejznámějším antickým sídlištím Turecka. V historické části města můžete vidět římský theáter ze 2.století n.l., mohutné městské hradb..

Turecko - dostupné typy zájezdů

Pobytové 138 hotelů 89 068 zájezdů
Poznávací 1 hotel 6 zájezdů

Turecko - související informace