Den pro sebe - Wellness Hotel Jean de Carro

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Den pro sebe - Wellness Hotel Jean de Carro - Česká republika - Západočeské lázně - Karlovy Vary
Česká republika
starstarstarstar
Holidaycheck

Den pro sebe - Wellness Hotel Jean de Carro

91 termínů
Bez stravy
vlastní
0x Lastminute 0x Firstminute
Poloha
hotel s jedinečným výhledem na Vřídelní kolonádu a její okolí leží přímo v srdci lázeňského centra Karlových Varů.
Popis hotelu
hotel zajišťuje svým hostům komplexní servis. Nevšední kulinářské zážitky poskytuje hotelový restaurant, v těsném sousedství recepce najdete Lobby bar. Letní terasa a grill terasa skýtají nádherný výhled na lázeňskou zónu. V hotelu i v pokojích je k dispozici WiFi připojení zdarma.
Vybavení pokoje
hotel nabízí celkem 30 standardně zařízených hotelových pokojů a junior suite, vybavených telefonem a SAT-TV. V junior suitech najdete dále halu, šatnu, prostorný obývací pokoj a ložnici, nechybí samozřejmě koupelna, minibar, SAT-TV a telefon. K dispozici jsou župany a trepky. Ze všech pokojů je jedinečný výhled na lázeňské panorama Karlových Varů.
Stravování
v hotelové restauraci: snídaně - bufet, obědy a večeře - menu o 3 chodech (resp. dle pogramu).
Procedury poskytované hotelem
součástí vybavení hotelu je také Wellness-centrum Thermarium, které nabízí široký výběr relaxačních procedur: nejrůznější druhy masáží, lymfodrenáž, rašelinový zábal, saunu, whirlpool, infrakabinu, solnou komoru a aroma¬sprchu.
Poznámka
Parkování na parkovišti přímo u hotelu -nutná rezervace předem, nebo na parkovišti cca 300 m od hotelu (obě varianty za poplatek). Pobyt domácích zvířat je možný (za poplatek).
Cena zahrnuje
1x přípitek na přivítanou, 1x oběd (3 chody), 1x Thermarium 1,5 hod. (whirlpool, sauna, aroma-kabina, infra-kabina, solná komora), 1x klasickou masáž zad a šíje, 1x reflexní masáž plosky nohy s minerální koupelí, 1x kosmetické ošetření (odlíčení pleti, úprava obočí, peeling obličeje, masáž obličeje, krku a dekoltu, aplikace masky, hydratace, závěrečné ošetření krémem), zapůjčení županu, lázeňskou taxu

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.