Ekosport, Česká republika, Šumava, 23.2.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 123602441

Ekosport

Česká republika » Šumava

Vacov, PenzionEkosport

Termín:

23.2.2018 - 2.3.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
4 940 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: PENZION EKOSPORT
Poloha
penzion se nachází v klidném prostředí u hranic šumavského národního parku stranou od hlavní turistické trasy Strakonice - Vacov - Stachy - Zadov. Penzion leží nedaleko malé šumavské vesničky Rohanov.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 7 nocí v období 28.1.-18.3.18 a 1.7.-2.9.18, v ostatních obdobích 3 noci. Možný pobyt se psy.
Lyžování
Javorník 3 km, Zadov 13 km, Kašperské hory 12 km.
Koupání
vyhřívaný venkovní bazén 5 x 10 m, přírodní koupaliště v Rohanově 1 km.
Vybavení
jídelna, bar, společenská místnost, dětská herna, sauna, terasa, venkovní bazén, víceúčelové travnaté hřiště, dětské prolézačky, houpačky, hrazda a pískoviště. Dále je možné využít biliár, šipky, stolní fotbálek a stolní tenis, WiFi internet, parkoviště u penzionu.
Speciální nabídka
Rodinný penzion zaměřený na pobyty s dětmi. Nekuřácké zařízení. V zimě vstup do sauny, v létě vstup do venkovního bazénu, využití všech venkovních sportovišť. WiFi internet. Domácí kuchyně.
Doprava
vlastní
Cena zahrnuje
Ubytování: 2, 3, 4-lůžkové pokoje s hygienickým zařízením., Stravování: polopenze v období 28.1.-18.3.18 a 1.7.-2.9.18, v ostatních obdobích snídaně.
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK