Klapa Resort

Klapa Resort, Indonésie, Bali, 10.8.2018, Snídaně
Indonésie
starstarstarstarstar
Holidaycheck 50,0 %

Klapa Resort

10.8.–19.8.2018
10 dní
Snídaně
Praha
letecky
45 893 Kč -0 %
Číslo termínu: 149088145
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Klapa Resort Uluwatu
Ubytování
V hotelu je více druhů pokojů rozdělených dle polohy a vybavení. Pokoje typu Garden room mají rozlohu 60m2, balkon s posezením, kabelovou TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní schránku, telefon s přímou volbou, minibar, koutek na přípravu kávy a čaje, vybavenou koupelnu s vysoušečem vlasů a župany. Přistýlka nebo dětská postýlka na vyžádání. Všechny pokoje jsou klimatizované.
Poloha
Tento 5ti-hvězdičkový hotel se nachází přímo u pláže s bílým pískem Dreamland Beach, která je oblíbena i mezi surfaři v oblasti Uluwatu na ostrově Bali. Nedaleko od hotelu najdete zábavní park vhodný pro celou rodinu a golfové hřiště.
Vybavení a služby
Recepce k dispozici 24 hodin denně, nabídka výletů, transferů, doktor na telefonu, služba praní a žehlení prádla, střešní bar a restaurace servírující lokální i mezinárodní kuchyni, střešní bazén.
Sport a zábava
pláž přímo u hotelu, střešní bazén, golfové hřiště
Další informace
VÝLETY NA BALI - ZAHRNUTÉ V CENĚ:
• ZÁJEZD NA 15 DNÍ ZAHRNUJE VŠECH 5 VÝLETU
• ZÁJEZDY NA 10 AŽ 13 DNÍ ZAHRNUJÍ VÝLETY POD PÍSMENEM A, C a E

A ) KRÁSY KINTAMANI – CESTA ZA UMENÍM (CELODENNÍ VÝLET)

Tento výlet Vás seznámí s uměním a tradičními tanci ostrova Bali. Nejdříve se zastavíte ve vesnici Batubulan, kde shlédnete ukázky balijského tance Barong a Kris, které zobrazují věčnou válku dobra a zla. Následuje zastávka v centru dřevořezbářství ve vesnici Mas, odkud si můžete odnést atraktivní suvenýry. Poté cesta pokračuje k horám se zastávkou ve vesnici Seribatu, kde se seznámíte s různými druhy rostlin a ochutnáte některé druhy kávy a čajů. Výlet dále pokračuje do horské oblasti Kintamani, kde se nachází impozantní sopka Batur. Poslední zastávka je u posvátného pramene v chrámu Tirtha Empul ve měste Tampaksiring.

B) TANAH LOT – NEZAPOMENUTELNÝ ZÁPAD SLUNCE( POLODENNÍ VÝLET)

Tento výlet Vás zavede k chrámu Pura Taman Ayun ze 17. století, který patří k nejkrásnějším chrámům na Bali. Dále se zastavíte v Alas Kedaton, v lese obydleném opicemi. Poslední zastávkou je Tanah Lot, chrám, který stojí osaměle na vrcholu skály v moři. Přístup k chrámu je možný pouze během odlivu. Pohled na siluetu chrámu na pozadí zapadajícího slunce je jedním z nejkrásnějších zážitků Vašeho pobytu na ostrově.


C) MYSTICKÉ BALI – VÝCHODNÍ POBREŽ (CELODENNÍ VÝLET)

První zastávkou je vesnice Tohpati, kde uvidíte ukázky vytváření batiky a tradičních tkaných látek. Další zastávkou je vesnice Batuan, kde nahlédnete do balijského obydlí a seznámíte se s tradičním způsobem života balijců. Výlet pokračuje do chrámového komplexu Besakih postaveného pod posvátnou horou Gunung Agung. Poslední zastávkou je Klungkung, hlavní město stejnojmenné provincie. Zde si prohlédnete malby na stropě soudního dvora ze 17. století - palác Puri Agung.

D ) MAGICKÉ BALI – SEVERNÍ POBREŽÍ ( CELODENNÍ VÝLET)

Cesta bude nejdříve směřovat do oblasti Antosari, Pupuan, Blimbing, kde si budete moci prohlédnout nádherné scenerie rýžových terasovitých polí. Cesta na sever je lemována mnohými přírodními krásami. Na severu si prohlédnete pláž vulkanického původu Lovina. Výlet pak pokračuje horským přechodem ze severu na jih ostrova a další zastávkou v chrámu Pura Ulun Danu Beratan při jezeře Beratan. Chrám věnovaný bohyni rýže Dewi Sri známý jako jezerní chrám. Poslední částí tohoto výletu je návštěva tržiště s ovocem, zeleninou a suvenýry ve vesničce Bedugul.


E) OLEH, OLEH - VÝLET ZA NÁKUPY (POLODENNÍ VÝLET)

Bali je rájem pro zájemce o nádherné suvenýry. Tento výlet je zaměřen na umění, ale i nákupy. Ve vesnici Batubulan si můžete prohlédnout kamenné sochy, zatímco vesnice Celuk Vám nabídne překrásné stříbrné a zlaté šperky. Cestou do Ubudu se zastavíte ve vesnici Batuan, kde budete moci pozorovat malíře při jejich práci. V kulturním městečku Ubud můžete strávit zbytek výletu nákupy v tržnici nebo přilehlých obchůdkách se suvenýry.
Stravování
Snídaně
Doprava
Letecky
Program
1. den
PRAHA - DENPASAR
Odlet z Prahy do Denpasaru s mezipřistáním s občerstvením v letadle.

2. den
BALI
Přílet do Denpasaru, na ostrov Bali. Transfer do hotelu. Nocleh.

3. - 8. den
BALI
Snídaně. Volné dny u moře a možnost výletů, které jsou již zahrnuty v
ceně zájezdu ( pobyt na 10 nocí zahrnuje 3 výlety ).

9. den
DENPASAR - PRAHA
Snídaně adjezd na letiště v Denpasaru a let do Prahy s mezipřistáním a občerstvení v letadle.

10. den
PRAHA
Přílet do Prahy a konec programu.
Cena zahrnuje
- zpáteční letenku Praha - Denpasar s přestupom a včetně letištních a palivových tax
- ubytování se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji
- všechny transfery podle programu
- asistenci místního partnera a českého delegáta
- 3 výlety s českým delegátem na ostrově
- bonus: tradiční masáž 90min. ve spa centru / bez transferu/
- asistenci místní CK a česky mluvícího delegáta
- zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
- cestovní pojištění
- spropitné
- fakultativní výlety
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIME TRAVEL s.r.o., IČ 49356861.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...