Orchidea, Slovensko, Jižní Slovensko, 23.2.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 123733821

Orchidea

Slovensko » Jižní Slovensko

, Hotel starstarstarOrchidea

Termín:

23.2.2018 - 25.2.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 740 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: WELLNESS HOTEL ORCHIDEA
Poloha
hotel je velmi oblíben díky své unikátní poloze jen 30 m od areálu termálního koupaliště, jehož termální voda s teplotou 26-38°C má svým složením léčivé účinky při revmatických a kloubních onemocněních, nemocech pohybového aparátu a má regenerační účinky na celkový organismus člověka.
Koupání
krytý hotelový bazén (10 x 4 m). Celoročně otevřené termální koupaliště (2 vnitřní bazény + 1 sedací bazén, perličkový bazén, 5 venkovních bazénů, tobogán) - 30 m od hotelu.
Vybavení
restaurace, kavárna, letní terasa, hotelové wellness centrum (krytý bazén s protiproudem, whirlpool, aroma, finská a parní sauna, zážitkové sprchy, relaxační zóna s vyhřívanými lehátky, turecké lázně - hamam). WiFi internet. Parkoviště u hotelu.
Balíčky-programy
Rekreační pobyt: 2x,/3x/4x/7x ubytování se snídaní. Pobyt Harmonie: 3x/4x/7x ubytování s polopenzí, celodenní vstup na termální koupaliště, 1x vital balíček s lahví vína na pokoj, zapůjčení županu (pro dospělou osobu). Pobyt na 3 noci 2x celodenní vstup, na 4 noci 3x celodenní vstup, na 7 nocí 6x celodenní vstup. Celodenní vstup na termální koupaliště lze vyměnit za 2 hodinový vstup do hotelového wellness centra. Vánoční pobyt: 3x ubytování s polopenzí, uvítací drink, 1x procedura (masáž/pedikúra/manikúra/kosmetika), zapůjčení županu (pro dospělou osobu), 2x za pobyt vstup do hotelového wellness centra (10:00-18:00 hod). Vánoční program. Valentýnský pobyt: 2x ubytování se snídaní, 1x večeře při svíčkách, 1x celodenní vstup na termální koupaliště, 1x aromamasáž ve dvojici, zapůjčení županu. Velikonoční pobyt: 3x ubytování s polopenzí, uvítací drink, 1x celodenní vstup na termální koupaliště, 1x procedura (masáž/kadeřnice/kosmetika), zapůjčení županu (pro dospělou osobu), 2x za pobyt vstup do hotelového wellness centra (10:00-18:00 hod). Velikonoční program.
Doprava
vlastní
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 3 noci.
Cena zahrnuje
Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, fén, LCD TV, připojení na internet, telefon, trezor, chladnička, balkón., Stravování: dle zvoleného programu., Další služby dle zvoleného programu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK