Relaxační pobyt FIT 5 - Hotel Magnolia

Relaxační pobyt FIT 5 - Hotel Magnolia, Slovensko, 23.2.2018, Polopenze
Slovensko
starstarstarstar
Holidaycheck

Relaxační pobyt FIT 5 - Hotel Magnolia

23.2.–28.2.2018
6 dní
Polopenze
-
vlastní
6 384 Kč -0 %
Číslo termínu: 131164873
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Wellness pobyt na 5 nocí - Hotel Magnolia
Poloha:
hotel Magnolia se právem označuje za hotel s nejlukrativnější polohou ve městě. Nachází se přímo na nábřeží řeky Váh, v blízkosti umělého jezera Sĺňava, pod západním úbočím pohoří Považský Inovec, 3 min chůze od kúpelného ostrova. A zároveň ze začátku známe pěší zóny Alexandra Wintera a městských parků, které představují srdce Piešťan.
Popis hotelu:
Hotel prošel v r. 2016 částečnou rekonstrukcí a modernizací. V hotelu naleznete recepci, restauraci, kavárnu, výtah, pro pořádání kongresů a seminářů také velký kongresový sál a konferenční salonky s přímým vstupem na terasu.Součástí hotelu je Relax centrum s bazénem (10 x 5 m), terasou, finskou saunou a infrasaunou, parní saunou, vířivkou.WiFi připojení na internet je v celém hotelu.Celý hotel je nekuřácký.
Vybavení pokoje:
celková kapacita hotelu je 120 pokojů. Námi nabízené pokoje jsou vybaveny koupelnou (WC, vana nebo sprcha, fén), SAT-TV, telefonem, WiFi a minibarem. Většina pokojů má balkon. K dispozici apartmány a 2 bezbariérové pokoje.
Stravování:
v hotelové restauraci, snídaně - bufet, večeře – bufet (v případě malého počtu klientů se podává večeře formou servírovaného menu)
Procedury poskytované hotelem:
RELAX CENTRUM:masáže (klasická, reflexní, medová, čokoládová, lymfodrenážní), zábaly (rašelinový, skořicový, čokoládový, cuhý zábal), sauny (infra, suchá, parní), rekreační bazén.AMBULANCE REHAMED s.r.o.: Fyziotricko-rehabilitační ambulance pod vedením vedoucího lékaře MUDr. Jána Mašána, PhD., se zaměřením na diagnostiku z oblasti léčebné rehabilitace na onemocnění pohybového aparátu. Poskytuje léčebnou rehabilitaci především při onemocnění kloubního a svalového systému (bolestivé svalové úpony, artrózy, poúrazové změny kostí, kloubů a svalů), poruchy zad aj.Ambulance úrazové chirurgie zaměřená především na konzultační činnost poúrazových stavů řešená nejnovějšími moderními způsoby s možností dalších konzultacíProcedury: piešťanské bahno s parafínem, elektroléčba, laserterapie, magnetoterapie, plynové injekce, ultrazvuk, individuální léčebná rehabilitace, inhalace. Termální minerální koupel zrkadlisko a bahnisko - bahenní zábal na Kúpelném ostrově vzdáleném cca 3 min chůze.
Poznámka:
Parkování na hotelovém parkovišti hlídaném kamerovým systémem za poplatek.Pobyt domácích zvířat je možný na vyžádání za poplatek 10 € / noc.
Cena zahrnuje
5x ubytování s polopenzí, 1x masáž zad (30 min.), 1x rašelinový zábal (30 min.), 1x vířivku (30 min.), volný vstup do hotelového bazénu, 10% slevu na thajské masáže v Thai Massage, WiFi připojení
Cena nezahrnuje
lázeňskou taxu - € 1,1/os./noc
Pořadatelem tohoto zájezdu je CZECH HOLIDAYS - cestovní kancelář, s.r.o., IČ 25672665.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.