Pojeďte s námi do Emirátů

Dovolená Emiráty- TIP na hotel

 

Chystáte se na dovolenou do Spojených Arabských Emirátů a tápete při výběru vhodného hotelu?

 

Hledáte hotel na vyšší úrovni, s vynikajícím stravováním, položený přímo u krásné písečné pláže, vhodný pro páry i rodiny s dětmi? Rádi bychom Vám doporučili (také z vlastní zkušenosti) hotel Hilton Ras al Khaimah Resort a Spa.

Tento hotel se nechází asi hodinu a půl od letiště v Dubaji a kousek od letiště v Ras Al Khaimah. Skládá se z hlavní budovy a dvoupatrových vilek v zahradě. Pro rodiny s dětmi bychom doporučili ubytování ve vilce, jelikož je zde větší klid a dětské bazény a pláž máte opravdu na dosah.

Pro vaše pohodlí je doprava v rámci resortu (např. do hlavní restaurace, pokud se Vám zrovna nechce jít příjemnou procházkou) zajištěna vozítky, které si jednoduše zavoláte před operátora z pokojového telefonu.

V hotelu Hilton Ras al Khaimah Resort a Spa máte k dispozici množství barů i restaurací s vynikající kuchyní. Dále je zde velký výběr bazénů, od hlavního velkého bazénu se slanou vodou u hlavní budovy až po menší bazény v klidné části resortu mezi vilkami - pokud hledáte klid a relaxaci.

Vstup do moře je pozvolný a lehátek na pláži i u bazénů je dostatek. Personál hotelu je velmi přátelský a snaží se splnit veškeré požadavky svých hostů.

Dále můžeme pro sportovní fanoušky doporučit skvěle vybavené fitness centrum a nabídku vodních sportů na pláži.

Pro rodiny s dětmi je zde k dispozici Kids Klub v anglickém jazyce a v sezoně také v jazyce českém. Děti se vyřádí a rodiče si mohou odpočinout :)

Hotel je vhodný i pro rodiny s těmi nejmenšími dětmi, zdarma na vyžádání je dětská postýlka, v restauraci je k dispozici dostatečné množství dětských židliček, v bazénech brouzdaliště a specielní dětské brouzdaliště, které je po celý den zakryto zvrchu specielní látkovou plachtou, takže na Vaše ratolesti nesvítí slunce a nemusíte se obávat spálení.

 

Pokud se rozhodnete navšívit hotel Hilton Ras al Khaimah Resort a Spa , určitě nebudete litovat a jako mnoho dalších klientů, se do hotelu možná vrátíte opakovaně.

 

Zde si můžete prohlédnout aktuální nabídku zájezdů do hotelu Hilton Ras al Khaimah Resort a Spa nebo nám zašlete Vaše požadavky vyplněním formuláře a rádi Vám dovolenou sestavíme na míru.