Maledivy: Vaše exotická dovolená v ráji

Exotická dovolená Maledivy

Exotická dovolená Maledivy

Exotická dovolená v ráji? Přesně takové jsou Maledivy. Průzračné moře plné ryb a korálových útesů vhodných ke šnorchlování a potápění, písčité pláže, služby na vysoké úrovni.

Nabídka ubytování je pestrá, od jednodušších bungalovů po luxusní resorty, každý si přijde na své.

Maledivy jsou ostrovní stát tvořený 19 atoly (turisty oblíbený např. Jižní Male Atol, Severní Male Atol, Jižní Ari Atol, Severní Ari Atol, Lhavyiani Atol aj.). Leží v indickém oceánu a jsou nejníže položeným státem světa.

Letecká přeprava na Maledivy: odlety denně z Prahy či německých a rakouských letišť se společnostmi Emirates, Qatar airways, Condor s jedním přestupem (Condor lze z některých letišť i přímo). Doba letu cca 10 h (plus čas na přestup).

Transfer z letiště je operován buď letecky (u vzdálenějších resortů) nebo rychlým člunem po moři. Specialitou Malediv jsou také hydroplány, které si lze u některých resortů za příplatek pronajmout.

Stravování na Maledivách: na výběr máte od snídaně až po All inklusive, které velmi doporučujeme. Po celý den máte k dispozici jídlo a svačinky, úžasné dezerty a vynikající koktejly. Voda se pije pouze balená.

Maledivy jsou ideální destinací pro rodinnou dovolenou, dovolenou v páru či s přáteli i pro sportovní klienty.

Rybaření, potápění, dokonce i golf.

A dokážete si představit, jak úžasná a nezapomenutelná může být Vaše svatba na pláži na Maledivách? Váš svatební den bude uzpůsoben dle Vašeho přání na nejkrásnějších místech na ostrově či v okolí, k dispozici budete mít svatebního fotografa, občerstvení, dort, květinové dekorace, muziku.. a to vše v ráji v Indickém oceánu.

Maledivy dále nabízí prvotřídní Spa a welness služby, kde se můžete nechat hýčkat a pečovat o své tělo a duši.

Tip na hotely:

V rozumné cenové relaci jsou klienty oblíbené hotely řetězce Adaaran, které spojují kvalitu za rozumnou cenu. Z osobní zkušenosti můžeme doporučit svatbu v hotelu Adaaran Club Rannalhi. Svatbu Vám rádi necháme zařídit na míru.

Ve vyšší cenové relaci, ale také velmi kvalitní, se nabízí Kuredu Island Resort- zde je dokonce i možnost golfu.

Další možnosti ubytování

Nenašli jste resort, který by Vás zaujal? Nevadí. Vyplňte krátký formulář a my Vám rádi vyhledáme ubytování snů.